Справа № 459/5435/14-к
Провадження № 1-кп/459/46/2017
судового засідання
07 лютого 2017 року Червоноградський міський суд Львівської області
у складі: головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
з участю: прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
захисника ОСОБА_5
потерпілого ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м.Червонограді кримінальне провадження №12014140150001741 від 21.09.2014 року про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.125, ч.2 ст.121 КК України, -
На розгляді Червоноградського міського суду Львівської області знаходиться дане кримінальне провадження.
Справа призначалась до розгляду із обов'язковою участю свідків ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , однак останні у судове засідання не були доставлені приводом.
Прокурор у судовому засіданні заявив клопотання про застосування до вищевказаних свідків приводу у наступне судове засідання, а свідка ОСОБА_12 допитати у режимі відео-конференції з судом за місцем проживання останнього, так як останній проживає у м.Києві і не може прибути в судове засідання.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.139 КПК України, якщо свідок, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний у судове засідання, не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, до нього може бути застосовано привід.
Згідно до ст.140 КПК України привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в ухвалі час.
Беручи до уваги те, що свідки ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 без поважних причин не з'явились у судове засідання, а їх участь визнана судом обов'язковою, суд вважає що до них слід застосувати привід у судове засідання.
Крім того, відповідно до п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Враховуючи те, що показання свідка ОСОБА_12 можуть мати важливе значення для правильного встановлення обставин у даному кримінальному провадженні, а також те, що даний свідок проживає м.Києві, прибути до суду не може у зв'язку із територіальною віддаленістю, з метою прискорення судового розгляду справи та усунення перешкод до її розгляду, пов'язаних із ускладненням прибуття свідка, суд приходить до висновку, що судове засідання необхідно повести в режимі відео-конференції.
Керуючись ст.ст. 136, 139, 140, 327, 336 КПК України, суд -
Судове засідання призначене на 15.03.2017 року 11.00 год. провести в режимі відео-конференції.
Доручити Святошинському районному суду м.Києва забезпечити проведення дистанційного судового засідання з використаннямтехнічних засобів та повідомити свідка ОСОБА_12 (адреса прож. АДРЕСА_1 , тел.. НОМЕР_1 ), зобов'язавши його з'явитися у призначений час.
Копію ухвали про проведення засідання в режимі відео-конференції направити до Святошинському районному суду м.Києва (вул.Жилянська,142, м.Київ) - для виконання.
Застосувати привід у судове засідання на 07.02.2016 року на 11.00 год. до свідків:
1. ОСОБА_7 , АДРЕСА_2 ,(тел. НОМЕР_2 );
2.ОСОБА_8 , АДРЕСА_3 (тел. НОМЕР_3 );
3. ОСОБА_9 , АДРЕСА_4 , (тел. НОМЕР_4 );
4. ОСОБА_10 , АДРЕСА_5 , (тел. НОМЕР_5 );
5.ОСОБА_11 , АДРЕСА_6 , (тел. НОМЕР_6 ).
6.
Виконання даної ухвали доручити працівникам Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Копію постанови направити прокурору Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області та - для контролю за виконанням.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1