Справа № 531/9/17
Номер провадження 3/540/43/17
про направлення адміністративного матеріалу
для належного оформлення
08.02.2017 суддя Машівського районного суду Полтавської області Кравець С.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Карлівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
згідно протоколу про адміністративне правопорушення, ОСОБА_1 неналежним чином виконує свої батьківські обов'язки по відношенню своїх дітей синів - Максима, ІНФОРМАЦІЯ_1, Володимира,ІНФОРМАЦІЯ_2 та доньки - Лілії, ІНФОРМАЦІЯ_3, так як 30.12.2016 р. залишила їх вдома на сторонню особу і була відсутня до 02.01.2017 р.
При підготовці справи до розгляду встановлено, що вона не містить всіх необхідних даних та у ній містяться суперечності, а саме щодо змісту протоколу та доданих документів до нього.
Відповідно до ч.1 ст. 256 КУпАП, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються в тому числі: місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Так, у протоколі про адміністративне правопорушення не вказано місце вчинення даного правопорушення, а також не висвітлена об'єктивна сторона правопорушення, тобто не вказано, які саме норми законодавства порушені ОСОБА_1, оскільки об'єктивна сторона правопорушення передбачає ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.
Відповідно до ст. 245 КУпАП, завданням провадження в справах про адміністративне правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи.
За вказаних обставин, суд вважає, що зазначений адміністративний матеріал підлягає направленню для належного оформлення, в ході якого необхідно усунути вищевказані недоліки.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 245, 256, 278, 280 КУпАП, -
матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення - повернути до Карлівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області для належного оформлення в ході якого усунути вищевказані недоліки.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя :