Постанова від 01.02.2017 по справі 554/8397/16-п

Дата документу 01.02.2017 Справа № 554/8397/16-п

Провадження № 3-в/554/9/2017

ПОСТАНОВА

01 лютого 2017 р. м. Полтава

Суддя Октябрського райсуду м. Полтави Струков О.М. розглянувши в приміщенні Октябрського райсуду м. Полтави заяву ОСОБА_1 про про розстрочку виконання постанови суду в частині сплати штрафу, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Октябрського райсуду м. Полтави від 29 листопада 2016 року ОСОБА_1 був визнаний винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ст.ст. 130 ч.1, 130 ч.2 КУпАП та на нього було накладено адміністративне стягнення у виді штрафу, в розмірі 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 20400 грн.

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про розстрочку виконання вказаної постанови суду у зв»язку із скрутним матеріальним становищем.

У судовому засіданні ОСОБА_1 підтримав подану заяву, просив розстрочити йому сплату суми штрафу на дванадцять місяців. Вказував, що його заробітна плата складає 1800 грн. у місяць, має на утриманні не працюючу дружину та малолітню дитину, яка хворіє на хронічний піелонефрит, а тому не має змоги одразу сплатити таку велику суму.

У відповідності до ст.304 КУпАП, питання, повязані з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення, вирішуються органом (посадою особою), який виніс постанову.

Згідно ч.2 ст.301 КУпАП, відстрочка виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу здійснюється в порядку, встановленому законом.

Відповідно до ч.1 ст.33 Закону України «Про виконавче провадження», За наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим (хвороба сторони виконавчого провадження, відрядження сторони виконавчого провадження, стихійне лихо тощо), сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання рішення. Рішення про розстрочку виконується в частині та у строки, встановлені цим рішенням.

Враховуючи майновий стан та відомості про особу правопорушника, приходжу до висновку, що заява ОСОБА_1 про розстрочку виконання постанови суду в частині сплати штрафу підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.33 Закону України «Про виконавче провадження», ст.ст.283, 284, 301, 304, КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 про про розстрочку виконання постанови суду в частині сплати штрафу - задовольнити.

Росзтрочити виконання постанови Октябрського районного суду м. Полтави від 29.11.2016 року у справі №554/8397/16-п про накладення на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 20400 грн. строком на один рік зі сплатою штрафу рівними частинами: по 1700 грн. щомісяця.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Полтавської області протягом 10 діб.

Суддя О.М.Струков

Попередній документ
64579006
Наступний документ
64579008
Інформація про рішення:
№ рішення: 64579007
№ справи: 554/8397/16-п
Дата рішення: 01.02.2017
Дата публікації: 10.02.2017
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції