61022, м.Харків, пр. Науки, 5
02.02.2017 Справа № 905/202/17
Суддя Мальцев М.Ю.
Розглянувши матеріали за позовом Державного підприємства «Красноармійськвугілля»,
м. Мирноград, Донецька область
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Укргеорозробка», м. Покровськ, Донецька область
про витребування майна з чужого незаконного володіння
Представники сторін:
від позивача: ОСОБА_1 за довіреністю
від відповідача: не з'явився
В провадженні господарського суду Донецької області знаходиться справа №905/202/17 за позовом Державного підприємства «Красноармійськвугілля», м. Мирноград, Донецька область до відповідача, Товариства з обмеженою відповідальністю «Укргеорозробка», м. Покровськ, Донецька область про витребування майна з чужого незаконного володіння.
Представник позивача у судове засідання з'явився, надав усні пояснення по справі.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, 02.02.2017р. на електронну пошту суду надіслав клопотання про розгляд справи без участі предствника.
Згідно п.1,3 ч.1 ст.77 Господарського процесуального кодексу України (далі-ГПК України), господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 ГПК України, розгляд справи у разі нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу та необідністю витребування нових доказів.
Враховуючи вищенаведене, керуючись п.1,3 ч.1 ст.77 ГПК України, господарський суд,-
1.Відкласти розгляд справи на 16.02.2017 року о 12:30 год., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: м. Харків, пр. Науки, 5, кімната № 324.
2. Зобов'язати позивача надати суду: довідку про включення підприємства до ЄДРПОУ.
3.Зобов'язати відповідача надати суду: довідку про включення товариства до ЄДРПОУ, відзив на позовну заяву та докази його надсилання позивачу, довіреність на представників.
Явка у судове засідання повноважних та компетентних представників учасників процесу - є обов'язковою!
Не з'явлення повноважних та компетентних представників учасників процесу у судове засідання Господарського суду Донецької області не перешкоджає розгляду справи по суті.
Суддя М.Ю. Мальцев