Ухвала від 03.06.2013 по справі 823/1759/13-а

УХВАЛА

м. Черкаси

03 червня 2013 року Справа № 823/1759/13-а

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Орленко В.І.,

при секретарі - Яремич В.І.,

за участю представника відповідача державної податкової інспекції у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби ОСОБА_1 - за довіреністю від 01.04.2013р. №12598/10-017,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом приватного підприємства «Нова Плюс» до державної податкової інспекції у м.Черкасах Черкаської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом звернулось приватне підприємство «Нова Плюс», в якому просить визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення державної податкової інспекції у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби від 29.12.2012 р. № НОМЕР_1 та №0006522301.

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 22.05.2013 р. відкрито провадження в адміністративній справі за позовом приватного підприємства «Нова Плюс» до державної податкової інспекції у м.Черкасах Черкаської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, розгляд справи призначено на 10 год. 30 хв. 03 червня 2013 року.

03 червня 2013 року на адресу Черкаського окружного адміністративного суду надійшла заява приватного підприємства «Нова Плюс» про відкладення розгляду справи для підготовки до судового засідання.

Відповідно до ч. 2 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття в судове засідання без поважних причин представника сторони або третьої особи, які прибули в судове засідання, або неповідомлення ним про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду справи. Проте за клопотанням сторони та з урахуванням обставин у справі суд може відкласти її розгляд.

Приймаючи до уваги, що представник позивача в судове засідання не з'явився, але в той же час на адресу суду направив клопотання про відкладення розгляду справи, суд приходить до висновку про необхідність відкладення розгляду справи.

Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 128, 150 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд адміністративної справи за позовом приватного підприємства «Нова Плюс» до державної податкової інспекції у м. Черкасах Черкаської області Державної податкової служби про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

2. Судове засідання призначити на 09 год. 30 хв. 14 червня 2013 року. Судове засідання відбудеться в приміщенні адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 117.

3. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Особи, які беруть участь у справі, у разі неможливості прибуття до суду з поважних причин, зобов'язані завчасно повідомити про це суд відповідно до вимог ч. 2 ст. 40 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя В.І. Орленко

Попередній документ
64502867
Наступний документ
64502869
Інформація про рішення:
№ рішення: 64502868
№ справи: 823/1759/13-а
Дата рішення: 03.06.2013
Дата публікації: 07.02.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Черкаський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: