Справа № 686/23160/16-ц
27 січня 2017 року
м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Салоїд Н.М., розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 від імені якого діє його представник ОСОБА_2 на ухвалу суду про відмову у залишенні позову без розгляду
В провадженні Хмельницького міськрайоного суду знаходиться цивільна справа за позовом заступника прокурора Хмельницької області в інтересах держави в особі Хмельницької міської ради до ОСОБА_1, товариства з обмеженою відповідальністю «Пімліко» про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, скасування державної реєстрації прав власності та витребування земельної ділянки з незаконного володіння.
Ухвалою Хмельницького міськрайонного суду від 23.01.2017 року відмовлено у залишенні позову без розгляду у зв»язку із несплатою судового збору в частині вимог про витребування майна з чужого незаконного володіння.
Представник ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу на вказану ухвалу, вважає її такою, що вона прийнята з порушенням вимог закону, оскільки згідно пункту 9 частини 1 статті 80 ЦПК України ціна позову визначається дійсною вартістю нерухомого майна, однак прокурором ціна позову не визначена, судовий збір сплачено з мінімальної ставки судового збору та не відповідає ринковій вартості спірного майна на день звернення до суду.
Перевіривши доводи апелянта та матеріали справи, суд вважає, що апеляційна скарга підлягає поверненню з наступних мотивів.
Відповідно до ч.2 ст. 293 ЦПК України у разі подання апеляційної скарги на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, суд першої інстанції повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
Пунктом 15 даної статті передбачено оскарження ухвали лише про залишення позову без розгляду, ухвала про відмову в залишенні позову без розгляду оскарженню не підлягає.
За таких обставин слід повернути апеляційну скаргу апелянту на ухвалу про відмову у залишенні позову без розгляду.
На підставі наведеного та керуючись ч.1 п.15 статті 293 ЦПК України, суд -
Повернути апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу суду про відмову у залишенні позову без розгляду.
Повернути ОСОБА_1 ІНПП НОМЕР_1, витрати на судовий збір в сумі 320,0 (триста двадцять грн.), згідно квитанції № 1856/з10 від 26.01.2017 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя :