Ухвала від 16.01.2017 по справі 464/8099/16

Справа № 464/8099/16 Головуючий у 1 інстанції: Бойко О.М.

Провадження № 22-ц/783/1063/17 Доповідач в 2-й інстанції: Ванівський О. М.

УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

16 січня 2017 року м. Львів

Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Львівської області Ванівський О.М. перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 14 листопада 2016 року про повернення позовної заяви у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про встановлення опіки та піклування,-

ВСТАНОВИВ:

ухвалою Сихівського районного суду м. Львова від 14 листопада 2016 року повернуто позовну заяву.

Вказану ухвалу оскаржив позивач ОСОБА_2.

Ухвалою судді судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Львівської області від 16 грудня 2016 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 14 листопада 2016 року про повернення позовної заяви залишено без руху, оскільки така була подана всупереч вимогам ст. 297 ЦПК України та Закону України «Про судовий збір», а саме для сплати особою, яка її подала судового збору у встановленому законом порядку за її подання або подання доказів які б свідчили про її звільнення від сплати судового збору.

Особі, що подала скаргу, був наданий термін для усунення недоліків апеляційної скарги - 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Проте, позивачем ОСОБА_2 вимог вказаної ухвали, ані протягом 5 днів з дня отримання (05.01.2017р.), ані на даний час виконано не було.

У відповідності до змісту ч.2 ст.121 та ч.2 ст.297 ЦПК України, якщо особа, яка подала скаргу відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги, визначені ч.2 ст.297 цього Кодексу, апеляційна скарга вважається неподаною та повертається апелянту.

Враховуючи наведене, апеляційну скаргу слід вважати неподаною та повернути особі, яка її подала.

Відповідно до змісту ч.2 ст. 297 та ч. 5 ст. 121 ЦПК України повернення апеляційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги.

Керуючись ч.2 ст. 121, ч.2 ст. 297 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Сихівського районного суду м. Львова від 14 листопада 2016 року про повернення позовної заяви вважати неподаною і повернути апелянту.

Ухвала судді Апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання ухвалою законної сили.

Суддя О.М. Ванівський

Попередній документ
64430788
Наступний документ
64430790
Інформація про рішення:
№ рішення: 64430789
№ справи: 464/8099/16
Дата рішення: 16.01.2017
Дата публікації: 06.02.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Апеляційний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин