Ухвала від 01.02.2017 по справі 813/219/17

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (0322)-61-58-10

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

01 лютого 2017 року

№813/219/17

Суддя Львівського окружного адміністративного суду Мартинюк В.Я. перевіривши матеріали позовної заяви Самбірської об'єднаної державної податкової інспекції (надалі Самбірська ОДПІ) Головного управління ДФС у Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю (надалі ТзОВ) «Австорія» та Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради про визнання недійсними змін до установчих документів, -

ВСТАНОВИВ:

Самбірська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області звернулася в суд з позовом до ТзОВ «Австорія» та Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради про визнання недійсними змін до установчих документів, внесених внаслідок реєстраційних дій 30.12.2016 року №12241070004078651 в частині пов'язані із зміною місцезнаходження ТзОВ «Австорія», м.Самбір, вул.Сагайдачного, 10/3; зобов'язання внести запис щодо скасування державної реєстрації змін до установчих документів.

Ухвалою від 12.01.2017 року подання було залишено без руху, а позивачу встановлено строк 27.01.2011 року для усунення зазначених у мотивувальній частині ухвали недоліків, про що останній був належним чином повідомлений (повідомлення про вручення поштового відправлення від 17.01.2017 року).

Позивач вимог вищенаведеної ухвали не виконав, подав до суду клопотання в якому просить відстрочити сплату судового збору.

При цьому, позивач посилається на те, що у зв'язку із відсутністю кошторисних призначень оплата судового збору можлива лише після внесення змін до кошторису управління на 2017 рік по КЕКВ 2800 «Інші поточні видатки».

Однак, як передбачено п.2 Перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» від 22.05.2015 року за № 484-VIII, Кабінету Міністрів України доручено забезпечити відповідне фінансування державних органів, які позбавляються пільг щодо сплати судового збору.

З огляду на викладене, клопотання позивача про відстрочення сплати судового збору не може вважатись належним чином обґрунтованим, оскільки законодавцем передбачено вирішення питання щодо забезпечення відповідного фінансування державних органів з приводу сплати судового збору.

При цьому, слід наголосити, що невиконання вимог закону іншими органами державної виконавчої влади, не може бути належним обґрунтуванням обставин відсутності коштів на сплату судового збору у позивача.

Таким чином, в задоволенні клопотання позивача про відстрочення сплати судового збору слід відмовити.

Оскільки, у встановлений судом строк недоліки полання виправлені не були, то суд вважає за необхідне позовну заяву повернути позивачу.

Керуючись ст.ст.106,108,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання Самбірської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області про відстрочення сплати судового збору - відмовити.

Матеріали позовної заяви Самбірської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Львівській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Австорія» та Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпропетровської міської ради про визнання недійсними змін до установчих документів - повернути позивачу.

Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду у порядку та строки передбачені ст.ст. 186, 254 КАС України.

Суддя В.Я.Мартинюк