Комінтернівський районний суд Одеської області
Справа № 504/4197/16-п
провадження №3/504/87/17
26.01.2017смт. Доброслав
Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Добров П.В., розглянувши матеріали справи, які надійшли з Головного управління Держпраці в Одеської області про притягнення до адміністративної відповідальності відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН2581620506, громадянки України, зареєстрованої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, в.о. начальника відділу освіти Лиманської РДА, по ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1, як в.о. начальника відділу освіти Лиманської РДА порушувала законодавство про працю за період 3 01.04.2016 року по 21.10.2016 року, що засвідчено актом перевірки від 21.10.2016 року №15-20-020/0754, чим порушила ч. 3 ст. 24 КЗпП України, відповідальність за що передбачено ч. 1 ст. 41 КУпАП України.
ОСОБА_1 надала суду заперечення, в якому зазначила, що свою вину в скоєнні адміністративного правопорушення не визнала, посилаючись на те, що при направленні повідомлення до ДФС була здійснена технічна помилка.
Проаналізувавши докази по справі, вивчивши надані матеріали, суд вважає, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення доведена та підтверджується матеріалами справи.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 працює в.о. начальником відділу освіти Лиманської РДА, та у період з 01.04.2016 року по 21.10.2016 року порушила законодавство про працю, а саме у повідомленні про прийняття працівника на роботу, яке направлено відділом освіти до органу ДФС 19.04.2016 року зазначено номер наказу 4-К, хоча мав бути номер 6-К, що підтверджується актом перевірки від 21.10.2016 року №15-20-020/0754.
Таким чином, у діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 Кодексу України про адміністративне правопорушення.
Суд, при накладенні стягнення враховує особу ОСОБА_1, ступінь та характер вчиненого адміністративного правопорушення, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, те, що дії останньої були спрямовані на порушення законодавства про працю, тому суд вважає, що необхідним стягненням для неї є штраф в межах санкції ч. 1 ст. 41 КУпАП.
Відповідно до ст.40-1 КУпАП, «судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення сплачується у разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення особою, на яку накладено стягнення».
Частиною 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», передбачено, що у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, сплачується судовий збір у сумі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 9, 10, 27, 33-35, 40-1, 124, 221, 283, 284 п. 1. 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд -
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 41 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в прибуток держави в розмірі 510 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь Держави в розмірі 320,00 грн.
Судовий збір має бути сплачений на наступні реквізити: р/р 31214206700270, Банку ГУДКСУ в Одеській області, код Банку 828011; отримувач УДКСУ у Комінтернівському районі Одеської області, код отримувача 37984056, код платежу 22030001.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її оголошення, шляхом подачі скарги на постанову через суд першої інстанції, відповідно до вимог ст.ст. 287-289 КУпАП.
Суддя П.В. Добров