Ухвала від 26.01.2017 по справі 826/6859/16

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 826/6859/16

УХВАЛА

про продовження строку розгляду справи

"26" січня 2017 р. м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі:

головуючої-судді: Желтобрюх І.Л.,

суддів: Мамчура Я.С.,

Бєлової Л.В.,

при секретарі: Вітковській К.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Оболонському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 вересня 2016 року у справі за адміністративним позовом Приватного науково-виробничого підприємства «Ергомера» до Державної податкової інспекції у Оболонському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, -

ВСТАНОВИЛА:

Приватне науково-виробниче підприємство «Ергомера» звернулось до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом Державної податкової інспекції у Оболонському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії.

Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 вересня 2016 року позов задоволено частково: визнано протиправними дії ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у місті Києві щодо розірвання в односторонньому порядку договору №040120161 про визнання електронних документів, укладеного 04.01.2016 між ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у місті Києві та приватним науково-виробничим підприємством «Ергомера»; визнано податкові накладні, складені приватним науково-виробничим підприємством «Ергомера», зареєстрованими у Єдиному реєстрі податкових накладних: №69 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:06, №72 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:01, №66 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:04, №63 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:26:46, №71 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:06, №62 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:24:27, №70 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:03, №59 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:24:15, №64 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:09, №58 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:24:10, №60 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:24:10, №89 від 20.01.2016 05.02.2016 о 09:52:01, №61 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:24:14, №65 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:03, №68 від 20.01.2016 03.02.2016 о 17:17:03, №74 від 20.01.2016 03.02.2016 о 18:25:25; визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення - рішення від 15.04.2016 №0014851201 в частині визначення штрафу в сумі 22484,30 грн. В задоволенні решти позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням ДПІ у Оболонському районі ГУ ДФС у місті Києві подала апеляційну скаргу, в якій просила постанову суду першої інстанції скасувати в частині задоволення позовних вимог, як таку, що ухвалена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити в цій частині нове рішення, яким в задоволенні позову відмовити в повному обсязі.

Також не погоджуючи з рішенням суду першої інстанції в частині задоволення позовних вимог, з апеляційною скаргою звернулась ДФС України, в якій просила скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що прийнята з порушенням норм матеріального та процесуального права, та ухвалити нову, про відмову в задоволенні позову.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 23 грудня 2016 року апеляційну скаргу ДФС України було залишено без руху та надано строк тривалістю 30днів з моменту отримання копії даної ухвали, протягом якого апелянт мав право звернутися до Київського апеляційного адміністративного суду з метою приведення апеляційної скарги у відповідність до вимог ст.187 КАС України.

Вказану ухвалу суду апелянтом отримано 29 грудня 2016 року.

Відповідно до ч. 1 ст. 1951 КАС України апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом одного місяця з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

За приписами ч. 2 ст. 1951 КАС України у виняткових випадках апеляційний суд за клопотанням сторони та з урахуванням особливостей розгляду справи може продовжити строк розгляду справи, про що постановляє ухвалу.

Враховуючи, що станом на час судового засідання, призначеного на 26 січня 2017 року, строк, наданий ДФС України, для усунення недоліків апеляційної скарги не закінчився, а також недоцільність окремого розгляду апеляційних скарг ДФС України та ДПІ у Оболонському районі ГУ ДФС у місті Києві на Окружного адміністративного суду м. Києва від 30 вересня 2016 року, колегія суддів вважає необхідним продовжити строк розгляду даної справи та відкласти розгляд справи до 14 лютого 2017 року.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 167, 1951 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Продовжити строк розгляду справи за адміністративним позовом Приватного науково-виробничого підприємства «Ергомера» до Державної податкової інспекції у Оболонському районі Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві, Державної фіскальної служби України про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення - рішення, визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії.

Відкласти розгляд справи до 14 лютого 2017 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуюча:

Судді:

Головуючий суддя Желтобрюх І.Л.

Судді: Бєлова Л.В.

Мамчур Я.С