Ухвала від 16.01.2017 по справі 809/88/16

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

16 січня 2017 року м. Київ К/800/33025/16

Суддя Вищого адміністративного суду України Рецебуринський Ю.Й. перевіривши касаційну скаргу ІНФОРМАЦІЯ_1 на постанову Івано-франківського окружного адміністративного суду від 29 лютого 2016 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 жовтня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання бездіяльності протиправною та стягнення заборгованості у видатках по відрядженнях,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 1 грудня 2016 року касаційну скаргу ІНФОРМАЦІЯ_1 , в порядку, передбаченому частинами третьою та четвертою статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, було залишено без руху та надано термін для усунення виявлених в ній недоліків.

Відповідачу необхідно було зазначити дату направлення копії ухвали апеляційного суду та надати відповідні докази з цього питання (конверт або чітку його копію); надати документ про сплату судового збору.

Ухвала про залишення касаційної скарги без руху була отримана відповідачем 9 грудня 2016 року, що підтверджується зворотнім поштовим повідомленням.

3 січня 2017 року відповідач надіслав платіжне доручення від 23 грудня 2016 року №748 у розмірі 661 грн. 44 коп.

Проте, відповідачем не зазначено дату направлення копії ухвали апеляційного суду та не надано відповідні докази з цього питання (конверт або чітку його копію).

Крім того, відповідачем сплачено судовий збір не в повному обсязі, оскільки як вбачається з рішень судів першої та апеляційної інстанцій позивачем заявлено 4 вимоги немайнового характеру та одну вимогу майнового характеру, а Законом України "Про судовий збір" (зі змінами внесеними відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору” від 22 травня 2015 року №484-VIII, який набрав чинності з 1 вересня 2015 року) чітко встановлено ставку судового збору за подання касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду ставка судового збору становить 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.

Враховуючи наведене та те, що недоліки, зазначені в ухвалі Вищого адміністративного суду України від 1 грудня 2016 року, у встановлений строк відповідачем не усунуті, необхідно відмовити у відкритті за даною касаційною скаргою.

Відповідно до абзацу 2 частини четвертої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку касаційного оскарження визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження.

За наведених обставин у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за касаційною скаргою ІНФОРМАЦІЯ_1 на постанову Івано-франківського окружного адміністративного суду від 29 лютого 2016 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 жовтня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання бездіяльності протиправною та стягнення заборгованості у видатках по відрядженнях.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.Й. Рецебуринський

Попередній документ
64183682
Наступний документ
64183684
Інформація про рішення:
№ рішення: 64183683
№ справи: 809/88/16
Дата рішення: 16.01.2017
Дата публікації: 26.09.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вищий адміністративний суд України
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо: