33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
"19" січня 2017 р. Справа № 5004/675/12
Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Василишин А.Р.
судді Бучинська Г.Б. ,
судді Філіпова Т.Л.
розглянувши апеляційну скаргу Дочірного підприємства "Волинський облавтодор" на ухвалу господарського суду Волинської області від 26.12.16 р. у справі № 5004/675/12
за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Правова група "Побережнюк і партнери" від 05.12.2016р. б/н (вхід. №01-74/55/16 від 19.12.2016р.) про заміну сторони виконавчого провадження № 35479363 (зведене виконавче провадження № 41392281) - Товариства з обмеженою відповідальністю "Кліносол Трейдінг Компані" (первісний стягувач) на Товариство з обмеженою відповідальністю "Правова група "Побережнюк і партнери" (новий стягувач) по справі №5004/675/12
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кліносол Трейдінг Компані"
до Дочірного підприємства "Волинський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" в особі філії "Ківерцівський автодор"
про стягнення 335 324, 95 грн.
В провадженні Рівненського апеляційного господарського суду знаходиться апеляційна скарга Дочірного підприємства "Волинський облавтодор" на ухвалу господарського суду Волинської області від 26.12.16 р. у справі № 5004/675/12 , розгляд справи призначено на 30 січня 2017 року об 14:10 год.
18 січня 2017р. на адресу суду від Товариства з обмеженою відповідальністю "Правова група "Побережнюк і партнери" надійшло клопотання про участь у судовому засіданні 30 січня 2017р. в режимі відеоконференці, дорученням забезпечення її проведення Господарському суду Київської області ( 01032, м. Київ, вул. Комітерна ( ОСОБА_1), 16).
Розглянувши клопотання, з урахуванням положень ст. 74-1 ГПК України, колегія суддів не знаходить будь-яких підстав для відмови в його задоволенні, а тому вважає за необхідне забезпечити заявнику його відповідного процесуального права.
При цьому, колегія суддів зауважує, що з огляду на задоволення клопотання заявника щодо призначення судового засіданні в режимі відеоконференції, судом не змінюється час проведення судового засідання з розгляду даної справи.
Керуючись ст. ст. 74-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю "Правова група "Побережнюк і партнери" про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задоволити.
2. Доручити забезпечення проведення відеоконференції Господарському суду Київської області ( 01032, м. Київ, вул. Комітерна ( ОСОБА_1), 16).
3. Розгляд справи призначити на "30" січня 2017 р. об 14:10 год. в режимі відеоконференції у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду (33001, м.Рівне, вул. Яворницького, 59) у залі судових засідань №1.
4. У судовому засіданні в режимі відеоконференції в Володимирецькому районному суді Рівненської області братиме участь Товариства з обмеженою відповідальністю "Правова група "Побережнюк і партнери".
5. Копію ухвали направити учасникам судового процесу, Господарському суду Київської області ( 01032, м. Київ, вул. Комітерна ( ОСОБА_1), 16).
Головуючий суддя Василишин А.Р.
Суддя Бучинська Г.Б.
Суддя Філіпова Т.Л.