Ухвала від 17.01.2017 по справі 266/4485/16-ц

Справа №266/4485/16-ц

Провадження№ 2-во/266/4/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17.01.2017 року м. Маріуполь

Приморський районний суд м. Маріуполя Донецкої області у складі:

головуючого судді - Курбановой Н.М.,

при секретарі - Макогон С.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Маріуполі цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про виправлення описки у судовому рішенні,-

ВСТАНОВИВ:

13.01.2017 року ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про виправлення описки у судовому рішенні, посилаючись на те, що ухвалою Приморського районного суду м. Маріуполя Донецької області від 13.12.2016 року на підставі заяви позивачки повернуто її позовну заяву до Приморського відділу держаної виконавчої служби м. Маріуполя Головного територіального управління юстиції у Донецькій областіпро визнання права власності на майно та скасування арешту майна та судовий збір. При зверненні до Управління Державної казначейської служби України у м.Маріуполі їй стало відомо, що у другому абзаці резолютивної частини даної ухвали невірно зазначено - номер квитанції № 0.0.656424462.2, замість №0.0.656424462.1 та банк отримувача - УДКСУ у м. Маріуполі, замість ГУДКСУ у Донецькій області. Просить виправити описку у судовому рішенні.

У судове засідання особи, які приймали участь по справі не з'явилися, що відповідно до ч. 4 ст. 219 ЦПК України не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Судом встановлено, що 22.11.2016 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до Приморського відділу держаної виконавчої служби м. Маріуполя Головного територіального управління юстиції у Донецькій областіпро визнання права власності на майно та скасування арешту майна, яку ухвалою Приморського районного суду м. Маріуполя Донецької області від 13.12.2016 року на підставі її заяви повернуто разом з судовим збором.

При комп'ютерному наборі тексту, суд допустив описку у другому абзаці резолютивної частини вищевказаної ухвали невірно вказавши номер квитанції, а саме вказано «№0.0.656424462.2» замість «№0.0.656424462.1» та банк отримувача, а саме вказано «УДКСУ у м. Маріуполі», замість «ГУДКСУ у Донецькій області».

У відповідності до ст.219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описку чи арифметичну помилку.

При таких обставинах, дослідивши матеріали справи, суд вважає необхідним виправити очевидну описку у судовому рішенні.

Беручи до уваги вищевикладене та керуючись ст. 219 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Виправити допущенну описку у другому абзаці резолютивної частини ухвали Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області від 13.12.2016 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Приморського відділу держаної виконавчої служби м. Маріуполя Головного територіального управління юстиції у Донецькій областіпро визнання права власності на майно та скасування арешту майна, де вважати вірним номер квитанції - ««№0.0.656424462.1» та банк отримувача - «ГУДКСУ у Донецькій області».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Приморський районний суд м. Маріуполя Донецької області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали апеляційної скарги.

Суддя: Курбанова Н. М.

Попередній документ
64133854
Наступний документ
64133856
Інформація про рішення:
№ рішення: 64133855
№ справи: 266/4485/16-ц
Дата рішення: 17.01.2017
Дата публікації: 23.01.2017
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Приморський районний суд м. Маріуполя
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України