16 січня 2017 р.Справа № 820/4307/16
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Калитка О.М., розглянувши питання можливості відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк" на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 28.11.2016р. по справі № 820/4307/16
за позовом Публічного акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк"
до Державного реєстратора-приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_1 третя особа ОСОБА_2
про визнання дій незаконними,визнання незаконною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,
Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 28.11.2016р. закрито провадження у справі за позовом Публічного акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк" до Державного реєстратора-приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_1 третя особа ОСОБА_2 про визнання дій незаконними,визнання незаконною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії .
На зазначену ухвалу Публічним акціонерним товариством "Перший Український міжнародний банк" подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Харківським апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Публічного акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк" на ухвалу Харківського окружного адміністративного суду від 28.11.2016р. по справі № 820/4307/16 за позовом Публічного акціонерного товариства "Перший Український міжнародний банк" до Державного реєстратора-приватного нотаріуса Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_1 третя особа ОСОБА_2 про визнання дій незаконними,визнання незаконною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.
Особи, які беруть участь у справі, мають право подати клопотання про розгляд апеляційної скарги за їх відсутності.
Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Харківського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) Калитка О.М.