Справа № 635/8520/16-ц
Провадження № 2/635/355/2017
про відкриття провадження у справі
06 січня 2017 року суддя Харківського районного суду Харківської області Полєхін А.Ю., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
В обґрунтування своїх вимог позивач зазначав, що 23 жовтня 1999 року зареєстрував шлюб з відповідачем, від шлюбу мають доньок - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2. Причиною розірвання шлюбу є відсутність взаєморозуміння, різні характери, протилежні погляди сторін на життя, що призвело до відчуження між ними. З листопада 2013 року шлюбні відносини з відповідачем припинені, мешкають окремо. Майновий спір відсутній. Діти після розірвання шлюбу будуть проживати з відповідачем.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.119-120 ЦПК України.
Підстави для її повернення або відмови у відкритті провадження, передбачені ст.122 ЦПК України - відсутні.
Керуючись ст.ст.11,122 ЦПК України, суддя -
Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Судове засідання призначити на 13 січня 2017 року об 11 годині 00 хвилин.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати їй до початку розгляду справи по суті подати до суду письмові заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують її заперечення.
В судове засідання викликати сторони.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - А.Ю. Полєхін