про відкриття провадження у справі
Справа № 126/3305/16-ц
Провадження № 2/126/1147/2016
"23" грудня 2016 р. м. Бершадь
Суддя Бершадського районного суду Рудь О. Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для прийняття спадщини ,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для прийняття спадщини, в якому просить визначити йому додатковий трьохмісячний строку для подання заяви про прийняття спадщини після смерті 12.04.2007 року ОСОБА_3.
Справа підсудна Бершадському районному суду Вінницької області.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.
Керуючись ст. 122 ЦПК України,
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про визначення додаткового строку для прийняття спадщини .
Призначити судове засідання в приміщенні Бершадського районного суду Вінницької області на 17.01.2017 о 09:00 .
Запропонувати відповідачеві надати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються до 16.01.2017 .
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. Г. Рудь