ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01601, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
про повернення позовної заяви
27 грудня 2016 року м. Київ № 826/17104/16
Cуддя Окружного адміністративного суду міста Києва Качур І.А., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали
за позовом Центрального об'єднаного управління пенсійного фонду України в м. Києві
до Приватного акціонерного товариства "Укрвуглебуд"
про стягнення заборгованості у розмірі 1387991,09 грн.
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулось Центральне об'єднане управління Пенсійного Фонду України в м. Києві (надалі - позивач) з адміністративним позовом до Приватного акціонерного товариства «Укрвуглебуд» (надалі - відповідач/ПрАТ «Укрвуглебуд»), в якому просить суд стягнути з відповідача заборгованість у розмірі 1 387 991,09 грн.
Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва №826/17104/16 від 07.11.2016 р. позовну заяву було залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви зазначених в ухвалі суду.
Як вбачається з наявного в матеріалах справи рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення (Київ-150) №0315056908138, ухвалу про залишення позовної заяви без руху №826/17104/16 від 07.11.2016 р. було отримано уповноваженою особою позивача - 13.12.2016 р.
Станом на 27.12.2016 р. до відділу документального обігу та контролю суду жодних документів на усунення недоліків адміністративного позову від позивача не надходило.
Відповідно до ст.14 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України), постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Зважаючи на вищенаведене, суд дійшов висновку про ігнорування позивачем вимог ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва №826/17104/16 від 07.11.2016 р., оскільки позивачем не було усунуто недоліки позовної заяви, яку було залишено без руху.
Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Враховуючи вищевикладене, та керуючись п.1 ч.3 ст.108, ст.ст.158, 160, 165 КАС України, суд -
1. Позовну заяву Центрального об'єднаного управління Пенсійного Фонду України в м. Києві - повернути.
2. Копію ухвали про повернення позовної заяви разом з позовною заявою та доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати позивачу.
3. Попередити позивача, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст.ст.185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.
Суддя І.А. Качур