Справа №2-7521/08
Провадження №6/522/488/16
28 грудня 2016 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого-судді Ільченко Н.А.
секретаря Довгань Ж.А..
розглянувши заяву представника товариства з обмеженою відповідальністю «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» - ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні правонаступником по справі №2-7521/08 за позовом закритого акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
Заочним рішенням Приморського районного суду м.Одеси від 27.10.2008 року позов ЗАТ «ПроКредитБанк» задоволено та суд стягнув солідарно з ОСОБА_2 і ОСОБА_4 на користь ЗАТ «ПроКредитБанк» заборгованість за кредитним договором №5.16034 від 29.12.2006 р. в сумі 54283,15 грн., забезпеченим договором поруки №5.16034-ДП від 29.12.2006 року, та судові витрати в сумі 571,83 грн..
В грудні 2016 року до суду надійшла заява представника ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ Україна» про заміну сторони у виконавчому провадженні, а саме стягувача, ПАТ «ПроКредиБанк» на ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА», як правонаступника, у виконавчому провадженні №52003629, відкритого Приморським ВДВС Одеського МУЮ.
Згідно ч. 1 ст. 378 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою сторони суд замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.
З матеріалів справи вбачається, що 22.08.2016 року ПАТ «ПроКредитБанк» відступило ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» відповідно до Договору факторингу №КЕ/ПБ-2016 свої права вимоги заборгованості по кредитних договорах болржників.
З представлених заявником документів вбачається, що ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» за результатами укладеного Договору факторингу від 22.08.2016 року набуло право вимоги за судовим рішенням ухваленим у даній справі.
З врахуванням викладеного, заявник правомірно та обґрунтовано звернувся до суду з даною заявою, яка підлягає задоволенню з метою можливості виконання рішення суду та захисту законних прав та інтересів стягувача.
Для правонаступника усі дії, вчиненні до його вступу у виконавче провадження, обов'язкові тією мірою, в якій вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає заяву представника ТОВ «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» обґрунтованою, заявленою на законних підставах, а тому підлягаючою задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст.37, 209, 210, 293, 378 ЦПК України, суд -
Задовольнити заяву представника товариства з обмеженою відповідальністю «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА» - ОСОБА_1 про заміну сторони у виконавчому провадженні правонаступником по справі №2-7521/08 за позовом закритого акціонерного товариства «ПроКредит Банк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Замінити вибулого стягувача Публічне акціонерне товариство «ПроКредитБанк» на товариство з обмеженою відповідальністю «РОСВЕН ІНВЕСТ УКРАЇНА», ЄДРПОУ: 37616221, місцезнаходження: 04112, м.Київ, вул. О.Теліги, 6, корп.. 1, як правонаступника, у виконавчому провадженні №52003629, відкритого Приморським відділом державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Одеської області через Приморський районний суд м.Одеси шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Н.А. Ільченко