Справа № 758/13902/16-п
Категорія 192
23 грудня 2016 року cуддя Подільського районного суду м.Києва Павленко О. О. , розглянувши матеріали, які надійшли від ГУ ДФС у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1, уродженку м. Києва, громадянку України, працюючу головою правління ПуАТ «КБ Акордбанк», зареєстровану за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Працівниками ГУ ДФС у м. Києві відносно ОСОБА_1 складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КпАП України, в якому зазначено, що під час перевірки ПуАТ «КБ Акордбанк», за адресою м. Київ, вул. Стеценко, 6-Б, було виявлено правопорушення скоєне ОСОБА_1, а саме порушено ведення податкового обліку в результаті чого занижено податок на прибуток у 2013 та 2014 роках, чим порушено п.п.135.4.2, п. 135.4 ст. 135 ПК України № 2755-VI від 02.12.10 із змінами та доповненнями, що встановлено актом перевірки № 944/26-15-14-06-10/35960913 від 17.10.2016 року, в результаті чого, скоєно правопорушення передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.
Дана справа підлягає поверненню для дооформлення до ГУ ДФС у м. Києві, з наступних підстав.
У матеріалах адміністративної справи відсутній акт перевірки № 944/26-15-14-06-01/35960913 від 17.10.2016 року в повному обсязі, що не надає суду можливості для правильного вирішення справи.
Згідно ст.. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами.
У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.
Згідно ст. 280 КУпАП серед іншого при розгляді справи слід з'ясувати обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Враховуючи, що складення та оформлення даної справи про адміністративне правопорушення виконано не належним чином, а вказані вище недоліки та неповнота не можуть бути усунені в суді, вважаю необхідним направити дану справу до ГУ ДФС у м. Києві для дооформлення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 256,278,283-285 КУпАП,
Справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП повернути до ГУ ДФС у м. Києві для дооформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О. О. Павленко