Рішення від 15.11.2016 по справі 756/2450/16-ц

15.11.2016 Справа № 756/2450/16-ц

Справа № 756/2450/16-ц

Провадження № 2/756/2605/16

УХВАЛА

15 листопада 2016 року Оболонський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді - Шумейко О.І.,

за участю секретаря - Гончаренка О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання представника третьої особи про закриття провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Марвелос», приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Єгорової Марини Євгенівни, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс», Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві, про витребування майна з чужого володіння та скасування рішення про державну реєстрацію права власності,

ВСТАНОВИВ:

в провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Марвелос», приватного нотаріуса КМНО Єгорової М.Є. про витребування майна з чужого володіння та скасування рішення про державну реєстрацію права власності.

У судовому засіданні 14 листопада 2016 року представником третьої особи ТОВ «Факторингова компанія «Вектор Плюс» заявлено клопотання про закриття провадження у справі.

Позивач та її представник заперечували проти задоволення клопотання.

За правилами ст. 15 ЦПК України суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи щодо: захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин; інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд таких справ проводиться за правилами іншого судочинства.

Згідно з ст. 17 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на правовідносини, що виникають у зв'язку з здійсненням суб'єктом владних повноважень владних управлінських функцій, а також у зв'язку з публічним формуванням суб'єкта владних повноважень шляхом виборів або референдуму.

Юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема, спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Як вбачається з матеріалів справи, позивач просить витребувати з чужого володіння від ТОВ «Марвелос» квартиру, яка розташована на території Оболонського району м. Києва, та скасувати рішення приватного нотаріуса про реєстрацію права власності на спірну квартиру за ТОВ «Марвелос». Відтак, заявлені позовні вимоги, пов'язані з вирішенням спору про право на спірну квартиру, а тому не підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Згідно з ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Враховуючи вищенаведене, суд доходить висновку про відмову у задоволенні клопотання про закриття провадження у справі.

Керуючись ст.205 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

відмовити у задоволенні клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс» про закриття провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «Марвелос», приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Єгорової Марини Євгенівни, треті особи: товариство з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Вектор Плюс», Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у м. Києві, про витребування майна з чужого володіння та скасування рішення про державну реєстрацію права власності.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду міста Києва через Оболонський районний суд міста Києва шляхом подання апеляційної скарги в п'ятиденний строк з дня проголошення ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя О.І. Шумейко

З оригіналом згідно

Суддя

Секретар

Попередній документ
63727577
Наступний документ
63727579
Інформація про рішення:
№ рішення: 63727578
№ справи: 756/2450/16-ц
Дата рішення: 15.11.2016
Дата публікації: 30.12.2016
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Оболонський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із договорів; Спори, що виникають із договорів купівлі-продажу
Розклад засідань:
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
14.03.2026 03:54 Оболонський районний суд міста Києва
08.02.2022 14:00 Оболонський районний суд міста Києва