Ухвала від 19.12.2016 по справі 810/4820/15

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

19 грудня 2016 року К/800/29736/16

УХВАЛА

Суддя Вищого адміністративного суду України Мороз Л.Л. перевіривши касаційну скаргу Київської митниці ДФС на постанову Київського окружного адміністративного суду від 16 листопада 2015 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 13 січня 2016 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кволіті Фіш" до Київської митниці ДФС про визнання протиправним та скасування рішення, щодо визначення митної вартості товарів, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 04 листопада 2016 року касаційну скаргу в порядку, передбаченому статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України, залишено без руху для виправлення недоліків.

Зокрема, враховуючи те, що строк на подання касаційної скарги пропущено без поважних причин, скаржнику було роз'яснено його право протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху звернутися до суду касаційної інстанції з повторною заявою про поновлення строків, в якій вказати інші підстави для поновлення строку.

На виконання ухвали Вищого адміністративного суду України про залишення касаційної скарги без руху скаржником було надано клопотання, яке мотивовано тривалою відсутністю фінансування та, як наслідок, неможливістю сплати судового збору за подання скарги. На підтвердження цих обставин заявник надав копію кошторису митниці на 2016 року та виписку по рахунку з урахуванням КЕКВ за 08.08.2016 року.

Аналіз наведеного клопотання та доданих до нього документів свідчить про не підтвердження з боку заявника неможливості оплати судового збору до моменту подання даної касаційної скарги.

Отже, відсутні підстави вважати поважними причини пропуску заявником строку на касаційне оскарження.

Згідно з частиною четвертою статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку касаційного оскарження визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження.

За таких обставин, враховуючи факт не доведення заявником поважності причин пропуску строку на касаційне оскарження, суддя-доповідач дійшла висновку про наявність підстав для відмови у відкритті касаційного провадження.

Керуючись статтею 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Київської митниці ДФС на постанову Київського окружного адміністративного суду від 16 листопада 2015 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 13 січня 2016 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кволіті Фіш" до Київської митниці ДФС про визнання протиправним та скасування рішення, щодо визначення митної вартості товарів.

Матеріали касаційної скарги повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду України Мороз Л.Л.