61022, м.Харків, пр. Науки, 5
14.12.2016 Справа № 905/3499/16
Суддя господарського суду Донецької області Матюхін В.І.
розглянувши матеріали позову: Публічного акціонерного товариства «Банк Форум», м. Київ в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ «Банк Форум»
до відповідача: Приватного підприємства «Зіркове Місто», м. Маріуполь
про звернення стягнення на предмет іпотеки
Позов подано з додержанням вимог, викладених в статтях 54-57 ГПК України і додані до нього матеріали є достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Крім того, господарський суд вважає необхідним на підставі ст. 27 ГПК України залучити до участі у справі ОСОБА_1 в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, оскільки саме з цією особою був підписаний кредитний договір №0026/08/15-CL.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про судовий збір», суд може звільнити від сплати судового збору враховуючи майновий стан сторони.
Керуючись статтями 61, 64, 65 ГПК України, ст. 8 Закону України «Про судовий збір»
1.Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі 905/3499/16. Судове засідання призначити на 26.12.2016 року о 10:20 год., яке відбудеться у приміщенні суду, кімната № 323
2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_1.
3. Звільнити Публічне акціонерне товариство «Банк Форум» від сплати судового збору.
4. Зобов'язати позивача надати:
- банківські виписки (скріплені печаткою банка за підписом керівника та головного бухгалтера),
- визначити початкову вартість майна,
- витяги з Державного реєстру обтяжень щодо нерухомого майна; правоустановчі документи
- оригінали всіх документів на які є посилання в позовній заяві (для огляду в судовому засіданні).
5. Зобов'язати відповідача надати:
- письмовий відзив на позов з посиланням на діюче законодавство України з наданням в обґрунтування оригіналів документів, докази направлення відзиву на позов позивачу з описом вкладення.
6. Третій особі надати:
- письмові пояснення по справі з наданням в підтвердження викладених в поясненнях обставин документів (оригінали для огляду в судовому засіданні, копії для залучення до матеріалів справи).
Явка представників сторін обов'язкова. Представникам сторін при собі мати документ, що посвідчує особу.
Роз'яснити, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Суддя В.І. Матюхін
Надруковано примірників:
1 - до справи;
1- позивачу;
1- відповідачу.