Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
про призначення до розгляду
питання про заміну сторони виконавчого провадження
19 грудня 2016 року Справа №П/811/2/15,
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Момонт Г.М., розглянувши заяву Кіровоградського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі
за позовом: Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді, 25006, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 4
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Моноліт», 25012, м. Кіровоград, просп. Комуністичний, 1, кім. 404
про стягнення заборгованості,
Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді звернулося з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Моноліт» про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій призначених відповідно до п. «б»-«з» ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у сумі 944,30 грн.
Постановою Кіровоградського окружного адміністративного суду від 28 січня 2015 року адміністративний позов задоволено у повному обсязі, стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія Моноліт» на користь Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді заборгованість у розмірі 944,30 грн. (а.с.30-31).
20.03.2015 р. у справі видано виконавчий лист (а.с.80).
16.12.2016 р. до Кіровоградського окружного адміністративного суду надійшла заява Кіровоградського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Кіровоградської області про заміну сторони виконавчого провадження у справі №П/811/2/15.
Відповідно до ч.2 ст.264 КАС України суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне призначити питання про заміну сторони у виконавчому провадженні до розгляду у судовому засіданні.
Керуючись ст.264 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
1. Призначити до розгляду в судовому засіданні питання про заміну сторони виконавчого провадження на 26 грудня 2016 року о 15:50 год. у приміщенні Кіровоградського окружного адміністративного суду за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40, 6 поверх у залі судового засідання №7.
2. Копію ухвали направити стягувачу та боржнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду Г.М. Момонт