Ухвала від 19.12.2016 по справі 806/2755/16

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

(про залишення без руху позовної заяви)

19 грудня 2016 року Житомир Справа № 806/2755/16

Категорія 6.2.1

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Романченко Є.Ю., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про визнання дій протиправними, зобов'язання видати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з вказаним позовом, у якому просить визнати протиправними дії Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо повторної відмови у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки (кадастровий номер: НОМЕР_1) сільськогосподарського призначення державної власності площею 2,0 гектара з метою подальшої передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Вільнопільської сільської ради Ружинського району Житомирської області; зобов'язати Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області видати ОСОБА_1 дозвіл на розроблення проекту землеустрою для відведення земельної ділянки (кадастровий номер: НОМЕР_1) сільськогосподарського призначення державної власності площею 2,0 гектара з метою подальшої передачі безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Вільнопільської сільської ради Ружинського району Житомирської області.

Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, зважаючи на таке.

Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Всупереч приписам вказаної статті КАС України, позивачем, який не є суб'єктом владних повноважень, до позовної заяви не додано її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, для відповідача.

Згідно зі ч.1 ст.108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Ураховуючи викладене, позовну заяву необхідно залишити без руху із встановленням позивачу строку для усунення недоліків шляхом надання до суду примірнику адміністративного позову та копії всіх документів, що приєднуються до нього, для відповідача.

Керуючись статтями 106, 108, 165, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху.

Надати строк для усунення недоліків до 30 січня 2017 року.

Якщо в даний строк недоліки, які зазначені в ухвалі, не будуть усунуті, позовна заява буде повернута позивачу .

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Є.Ю. Романченко