Справа № 755/14497/16-ц
"16" грудня 2016 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
головуючого судді - Чех Н.А.
з участю секретаря - Кузьменко А.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві клопотання представника ОСОБА_1 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Скайд», Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Ірком-Ект», третя ооба: ОСОБА_2, про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,
встановив:
В провадженні Дніпровського районного суду м. Києва перебуває вище вказана цивільна справа.
Від представника позивача надійшло клопотання про забезпечення його участі в судовому засіданні по вказаній справі в режимі відеоконференції. Своє клопотання обґрунтував тим, що не має можливості прибути до суду 28.12.2016 року о 14.00 годині, у зв'язку зі складністю придбання проїзного документа на вказане число та дату, що позбавляє його можливості прийняти участь в судовому засіданні по вказаній справі. Проведення судового засідання просив доручити Золочівському районному суду Львівської області.
Відповідно до ч.1 ст. 158 ЦПК України за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Встановлено, що розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Скайд», Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Ірком-Ект», третя ооба: ОСОБА_2, про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, призначено на 28.12.2016 року на 14.00 годину, однак у зв'язку складністю придбання проїзного документа на вказане число представник позивача не має можливості прибути в судове засідання.
З метою забезпечення оперативності судового розгляду, суд вважає за необхідне клопотання представника позивача задовольнити та доручити Золочівському районному суду Львівської області забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача - ОСОБА_3
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 158-1, 209, 210 ЦПК України, суд-
Клопотання представника ОСОБА_1 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «Скайд», Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Ірком-Ект», третя ооба: ОСОБА_2, про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди - задовольнити.
Розгляд справи призначено на 28 грудня 2016 року на 14.00 годину.
Розгляд цивільної справи здійснювати дистанційно, в режимі відеоконференції.
Доручити Золочівському районному суду Львівської області забезпечити проведення 28 грудня 2016 року о 14.00 годині судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні цього суду за участю у ній представника позивача, який проживає за адресою: АДРЕСА_1
Відповідно до ч. 5 ст. 158-1 ЦПК України копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Золочівського районного суду Львівської області та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити представника позивача - ОСОБА_3 та зобов'язати її з'явитися в призначене судове засідання до Золочівського районного суду Львівської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: