12.3
07 грудня 2016 року СєвєродонецькСправа № 812/1543/15
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Смішлива Т.В., розглянувши питання про поновлення провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, Головного Управління Національної поліції в Луганській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області в особі ліквідаційної комісії, Лисичанського міського відділу ГУМВС України у Луганській області в особі ліквідаційної комісії про скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку на час вимушеного прогулу,-
В провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходиться вищезазначена справа.
Ухвалою суду від 15 листопада 2016 року зупинено провадження у справі до 07 грудня 2016 року.
Відповідно до частини 5 статті 156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.
У зв'язку із закінченням строку зупинення провадження у справі, визначеного ухвалою суду від 15 листопада 2016 року, за відсутності клопотання від сторін про його продовження, суд вважає за необхідне поновити провадження по справі.
Керуючись статтями 156, 160, 165 КАС України, суд,-
Поновити провадження по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, Головного Управління Національної поліції в Луганській області, Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Луганській області в особі ліквідаційної комісії, Лисичанського міського відділу ГУМВС України у Луганській області в особі ліквідаційної комісії про скасування наказів, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку на час вимушеного прогулу.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_2