Справа № 3-1317 2008р.
іменем України
27 травня 2008 року суддя Ружинського районного суду Житомирської області Руденко З.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАЇ Подільського району м. Києва про притягнення до адміністративної відповідальності
гр.ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_2,
непрацюючого, громадянина України,
по ст. 122 ч.2 КУпАП,
встановила:
З протоколу про адміністративне правопорушення та доданих до нього матеріалів вбачається, що 15 березня 2008 в 18 год.45 хв. в м. Києві по Проспекту Свободи гр.ОСОБА_1, керуючи автомобілем Шевролет, номерний знак НОМЕР_1, порушив п.1.3 дод.2 Правил дорожнього руху України: здійснив розворот, перетнувши при цьому подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки.
В суд для участі в розгляді справи ОСОБА_1 не з"явився.
Його вина у вчиненні вище викладеного доводиться матеріалами справи: протоколом про адмінправопорушення від 15.03.08р. Та письмовими поясненнями порушника у вказаному протоколі.
На підставі викладеного, встановленого ОСОБА_1 Вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст. 122 КУпАП.
Однак провадження по справі підлягає закриттю, оскільки на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення, закінчились строки, передбачені ст. 38 КУпАП (протокол надійшов на розгляд до Ружинського райсуду 27.05.08р., тобто після закінчення вказаного строку).
Керуючись ст. 38 ч.2 , ст. 247 п.7, ст. 283, ст. 284 п.3 КУпАП, суддя
постановила:
Провадження по справі відносно ОСОБА_1 про адміністративне правопорушення по ч.2 ст. 122 КУпАП закрити, в зв"язку з закінченням на час розгляду справи строків, передбачених ст. 38 КупАП.
постанова оскарженню не підлягає.