Ухвала від 06.12.2016 по справі 914/2064/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

06.12.2016 р. Справа № 914/2064/15

Господарський суд Львівської області розглянув матеріали справи:

за заявою:Приватного підприємства «Торгівельно-логістичний центр», ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «Джей і Ел Консалтинг», Дочірнього підприємства «Джей і Ел Консалтинг»

про банкрутство:Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (вул. Ліска, буд. 15, кв. 2А, м. Львів, 79015; код ЄДРПОУ 31290323)

Суддя: Цікало А. І.

Учасники провадження у справі не викликались.

ВСТАНОВИВ:

25.06.2015 р. до господарського суду Львівської області за вх. № 2132 від Приватного підприємства «Торгівельно-логістичний центр», ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «Джей і Ел Консалтинг», Дочірнього підприємства «Джей і Ел Консалтинг» поступила заява про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (вул. Ліска, буд. 15, кв. 2А, м. Львів, 79015; код ЄДРПОУ 31290323).

26.06.2015 р. суддею вчинено електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого.

27.06.2015 р. до суду в електронному вигляді надійшла довідка щодо автоматизованого відбору арбітражного керуючого, згідно якої автоматизованою системою визначено арбітражного керуючого Бойко Т. Д.

Ухвалою суду від 30.06.2015 р. прийнято заяву ПП «Торгівельно-логістичний центр», ОСОБА_1, ТзОВ «Джей і Ел Консалтинг», ДП «Джей і Ел Консалтинг» про порушення справи про банкрутство ТзОВ «П.Г.С.-Україна» до розгляду, зобов'язано арбітражного керуючого Бойко Т. Д. надати заяву на участь у справі про банкрутство та підготовче засідання суду призначено на 14.07.2015 р.

Ухвалою суду від 14.07.2015 р. порушено провадження у справі № 914/2064/15 про банкрутство ТзОВ «П.Г.С.-Україна», визнано безспірні вимоги ПП «Торгівельно-логістичний центр» до ТзОВ «П.Г.С.-Україна» у розмірі 222483 грн. 18 коп., визнано безспірні вимоги ОСОБА_1 до ТзОВ «П.Г.С.-Україна» у розмірі 94267 грн. 76 коп., визнано безспірні вимоги ТзОВ «Джей і Ел Консалтинг» до ТзОВ «П.Г.С.-Україна» у розмірі 43012 грн. 79 коп., визнано безспірні вимоги ДП «Джей і Ел Консалтинг» до ТзОВ «П.Г.С.-Україна» у розмірі 218990 грн. 84 коп., введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Череватого Л. Б., виконання обов'язків керівника ТзОВ «П.Г.С.-Україна» покладено на розпорядника майна ТзОВ «П.Г.С.-Україна» арбітражного керуючого Череватого Л. Б. та попереднє засідання суду призначено на 15.09.2015 р.

Оголошення про порушення справи про банкрутство ТзОВ «П.Г.С.-Україна» офіційно оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет 15.07.2015 р. № 20254.

Ухвалою суду від 15.09.2015 р. затверджено реєстр вимог кредиторів ТзОВ «П.Г.С.-Україна» та підсумкове засідання суду призначено на 13.10.2015 р.

Постановою суду від 17.11.2015 р. ТзОВ «П.Г.С.-Україна» визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Череватого Л. Б.

Повідомлення про визнання ТзОВ «П.Г.С.-Україна» банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури офіційно оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет 18.11.2015 р. № 25116.

Ухвалою суду від 15.11.2016 р. задоволено заяви арбітражного керуючого Череватого Любомира Богдановича про розірвання договорів купівлі-продажу машин та обладнання і витребування майна; розірвано договір купівлі-продажу машин та обладнання від 08 березня 2014 року, укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» та Іноземною компанією «ЮейДаблю» (UAW.ApS); зобов'язано Іноземну компанію «ЮейДаблю» (UAW.ApS) та Іноземну компанію «Сельскабет сверігесвай 22, скандерборг АпС» (Company «Selskabet Sverigesvej 22, Skanderborg ApS») повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» майно, котре було об'єктом продажу згідно умов договору купівлі-продажу машин та обладнання від 08 березня 2014 року; розірвано договір купівлі-продажу машин та обладнання від 09 березня 2014 року, укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» та Кнуд Флеммінг Педерсен (Knud Flemming Pedersen); зобовязано Кнуд Флеммінг Педерсен (Knud Flemming Pedersen) та Іноземну компанію «Сельскабет сверігесвай 22, скандерборг АпС» (Company «Selskabet Sverigesvej 22, Skanderborg ApS») повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» майно, котре було об'єктом продажу згідно умов договору купівлі-продажу машин та обладнання від 09 березня 2014 року.

05.12.2016 р. до суду за вх. № 5780/16 від ліквідатора поступила заява про виправлення описки в ухвалі господарського суду Львівської області від 15.11.2016р. У вказаній заяві ліквідатор просить суд виправити описку щодо адреси де знаходиться майно, котре ухвалою суду від 15.11.2016 р. зобов'язано повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна».

Розглянувши матеріали справи, заяву про виправлення описки в ухвалі суду, судом встановлено, що майно, котре було об'єктом продажу згідно умов договорів купівлі-продажу машин та обладнання від 08 березня 2014 року та від 09 березня 2014 року, перебуває на території та у приміщеннях Іноземної компанії «Сельскабет сверігесвай 22, скандерборг АпС» (Company «Selskabet Sverigesvej 22, Skanderborg ApS»), які розташовані за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна біля буд. 26 (м. Львів, вул. Конюшинна, 28), проте в ухвалі суду від 15.11.2016 р. помилково зазначено, що майно перебуває за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна біля буд. 26 (м. Львів, вул. Крнюшинна, 28).

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Згідно з ч. 2 ст. 41 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Частиною першою статті 89 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що суддя за заявою сторони або за своєю ініціативою виправляє допущені в рішенні, ухвалі описки чи арифметичні помилки, не зачіпаючи суті рішення.

Враховуючи наведене, суд дійшов висновку про необхідність виправлення описки в ухвалі суду від 15.11.2016 р. щодо зазначення вірної адреси перебування майна, котре було об'єктом продажу згідно умов договорів купівлі-продажу машин та обладнання від 08 березня 2014 року та від 09 березня 2014 року.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 2, 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. ст. 41, 22, 86, 89 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Виправити описку в ухвалі господарського суду Львівської області від 15.11.2016 р. у справі № 914/2064/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (код ЄДРПОУ 31290323), зазначивши вірну адресу місцезнаходження майна: м. Львів, вул. Конюшинна біля буд. 26 (м.Львів, вул. Конюшинна, 28).

2. Пункт 3 резолютивної частини ухвали господарського суду Львівської області від 15.11.2016 р. у справі № 914/2064/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (код ЄДРПОУ 31290323) викласти в наступній редакції:

«3. Зобов'язати Іноземну компанію «ЮейДаблю» (UAW.ApS) та Іноземну компанію «Сельскабет сверігесвай 22, скандерборг АпС» (Company «Selskabet Sverigesvej 22, Skanderborg ApS») повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» майно, котре було об'єктом продажу згідно умов договору купівлі-продажу машин та обладнання від 08 березня 2014 року, а саме: система аспірації у кількості 1 шт.; пилорама Teknikeller, Туреччина, з пристроями BILGI, а саме: верстат для напаювання пил, верстат для зняття нерівностей спаювання, вальцювальний стіл, верстат для спаювання стрічкових пил у кількості 1 шт.; заточувальний верстат Bilgi Trafo, Туреччина у кількості 1 шт.; автонавантажувач G4OS-2 з двигуном внутрішнього згоряння, серія СВ-00609, тип LP у кількості 1 шт.; котел водяний Justsen з центром управління та контейнером для завантаження у кількості 1 шт., яке знаходиться у приміщеннях та території за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна біля буд. 26 (м. Львів, вул. Конюшинна, 28).».

3. Пункт 6 резолютивної частини ухвали господарського суду Львівської області від 15.11.2016 р. у справі № 914/2064/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (код ЄДРПОУ 31290323) викласти в наступній редакції:

«6. Зобов'язати Кнуд Флеммінг Педерсен (Knud Flemming Pedersen) та Іноземну компанію «Сельскабет сверігесвай 22, скандерборг АпС» (Company «Selskabet Sverigesvej 22, Skanderborg ApS») повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» майно, котре було об'єктом продажу згідно умов договору купівлі-продажу машин та обладнання від 09 березня 2014 року, а саме: торцювальні верстати у кількості 3 шт.; сушильні камери з центром управління Kaye у кількості 2 шт.; багатопильний верстат PWR «TOS SVITAVY», Чехія, 2001 р. у кількості 1 шт.; парогенератор Clayton B 1789 №RO 110 у кількості 1 шт.; бензопила Husqvarna 365 у кількості 1 шт.; екскаватор Hanomag B11 у кількості 1 шт.; автонавантажувач Daewoo G25E3 2003 CX06866 тип LP у кількості 1 шт.; Сушильні камери Junget, Данія, з пультом управління Honeywell у кількості 4 шт., яке знаходиться у приміщеннях та території за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна біля буд. 26 (м. Львів, вул. Конюшинна, 28).».

4. В інших частинах ухвалу господарського суду Львівської області від 15.11.2016р. у справі № 914/2064/15 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «П.Г.С.-Україна» (код ЄДРПОУ 31290323) залишити без змін.

Суддя Цікало А.І.

Попередній документ
63222215
Наступний документ
63222217
Інформація про рішення:
№ рішення: 63222216
№ справи: 914/2064/15
Дата рішення: 06.12.2016
Дата публікації: 09.12.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Львівської області
Категорія справи: