Ухвала від 22.11.2016 по справі 428/11098/16-ц

Справа № 428/11098/16-ц

Провадження №2-о/428/729/2016

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 листопада 2016 року м. Сєвєродонецьк

Суддя Сєвєродонецького міського суду Луганської області Юзефович І.О., розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання на території України,

встановив:

ОСОБА_1 звернулася до Сєвєродонецького міського суду Луганської області з заявою про встановлення факту постійного проживання на території України. Ухвалою Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 19.10.2016р. вказану заяву було залишено без руху, оскільки її подано без додержання вимог, викладених у ст. 256 ЦПК України. Зазначену ухвалу суду було надіслано заявниці ОСОБА_1 належним чином., однак зазначені в ухвалі Сєвєродонецького міського суду Луганської області від 19.10.2016р. недоліки у встановлений судом термін не були усунуті заявницею.

У відповідності до вимог ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, про що повідомляє заявника і надає йому строк для усунення недоліків. Якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені ст. 119 ЦПК України, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

За таких обставин, заяву ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання на території України слід вважати неподаною і повернути заявнику.

Керуючись ст.ст. 121, 210, 293, 294 ЦПК України, суддя,-

ухвалив:

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання на території України, вважати неподаною і повернути заявниці.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через Сєвєродонецький міський суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя .

Попередній документ
63218907
Наступний документ
63218910
Інформація про рішення:
№ рішення: 63218909
№ справи: 428/11098/16-ц
Дата рішення: 22.11.2016
Дата публікації: 09.12.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Сєвєродонецький міський суд Луганської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Окреме провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення