Ухвала від 01.12.2016 по справі 813/3256/16

УХВАЛА

01 грудня 2016 р.Справа № 876/9280/16

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Яворський І.О., перевіривши апеляційну скаргу Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15.11.2016р. по справі № 813/3256/16 за позовом ОСОБА_1 до Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 15.11.2016р. задоволено позов ОСОБА_1 до Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення.

На зазначену постанову суду Личаківською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області подано апеляційну скаргу.

Подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч. 6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: до апеляційної скарги не додано документ, що підтверджує сплату судового збору , а тому апеляційна скарга, відповідно до вимог ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України має бути залишена без руху.

Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом направлення до Львівського апеляційного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору на реквізити: отримувач коштів УДКСУ у Галицькому районі м.Львова, 38007573, рр 31219206781004, банк одержувача: ГУ ДКУ у Львівській області, МФО 825014, призначення платежу: судовий збір, код 34668371. Суддя зазначає, що апелянту необхідно сплатити 606,32 грн. судового збору за подання апеляційної скарги, тобто 110% від суми, яка підлягала сплаті при поданні позову.

Крім того, суддя зазначає, що Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору" від 22 травня 2015 року №484-VIII до Закону України "Про судовий збір" від 08 липня 2011 року №3674-VI були внесені зміни, в якому в статті 5 вилучено положення щодо "органів доходів і зборів" як таких, що звільняються від сплати судового збору та зобов'язано Кабінет Міністрів України забезпечити відповідне фінансування державних органів, які позбавляються пільг щодо сплати судового збору. Таким чином вказана підстава вказує на ту обставину, що коштами на оплату судового збору держані органи, в тому числі і органи доходів і зборів будуть забезпечені, а тому підстав для відстрочення сплати судового збору Личаківською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області немає.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ч.1 ст. 108, ч. 6 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

УХВАЛИВ:

Клопотання Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про відстрочення сплати судового збору залишити без задоволення.

Апеляційну скаргу Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15.11.2016р. по справі № 813/3256/16 за позовом ОСОБА_1 до Личаківської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області про визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення - залишити без руху.

Надати Личаківській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги до 18.12.2016р.

Роз'яснити Личаківській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя Яворський І.О.

Попередній документ
63132027
Наступний документ
63132029
Інформація про рішення:
№ рішення: 63132028
№ справи: 813/3256/16
Дата рішення: 01.12.2016
Дата публікації: 06.12.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації податкової політики та за зверненнями податкових органів із деякими видами вимог, зокрема зі спорів щодо:; адміністрування окремих податків, зборів, платежів у тому числі: