Справа № 610/2753/16- к
Провадження № 1-кп/610/201/2016
30 листопада 2016 року Балаклійський районний суд Харківської області у складі:
головуючого: - судді ОСОБА_1 ,
за участі секретаря - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
представника потерпілого - ОСОБА_4 ,
обвинуваченого - ОСОБА_5 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Балаклія кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України,
25 листопада 2016 року до Балаклійського районного суду Харківської області із Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури Харківської області надійшов обвинувальний акт з додатками по кримінальному провадженню № 12016220190001850 від 03.11.2016 року за обвинуваченням ОСОБА_5 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.
Ухвалою Балаклійського районного суду Харківської області від 30.11.2016 року зазначене кримінальне провадження об'єднане в одне провадження.
У підготовчому судовому засіданні прокурор просив призначити судовий розгляд по даному кримінальному провадженню, вказуючи на те, що у кримінальному провадженні є всі матеріали, необхідні для його розгляду в судовому засіданні.
Представник потерпілого не заперечував проти призначання справи до судового розгляду.
Обвинувачений ОСОБА_5 також не заперечував проти призначення кримінального провадження до судового розгляду.
Заслухавши думку учасників підготовчого судового засідання, суд приходить до наступного.
Кримінальне провадження відносно ОСОБА_5 підсудне Балаклійському районному суду Харківської області.
Обвинувальні акти складено відповідно до вимог ст. 291 КПК України, підстави для повернення їх прокурору відсутні.
Підстав для закриття провадження немає.
Угоди про визнання винуватості та про примирення з потерпілим не укладалося.
Підстав, передбачених ч. 2 ст. 27 КПК України, для прийняття рішення про здійснення кримінального провадження у закритому судовому засіданні не встановлено.
Клопотань від учасників судового провадження про обрання, зміну чи скасування заходів забезпечення кримінального провадження не надходило.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне призначити кримінальне провадження відносно ОСОБА_5 до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.
Керуючись ст.ст. 314-316, 371, 372 КПК України, суд -
Призначити судовий розгляд кримінального провадження відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого за ч.2 ст. 185 КК України, на 30 листопада 2016 року на 11 годину 15 хвилин у відкритому судовому засіданні в приміщенні Балаклійського районного суду Харківської області за адресою: м. Балаклія Харківської області, вул. Соборна, 87.
Розгляд кримінального провадження здійснюватиметься суддею одноособово за участю прокурора, представника потерпілого, обвинуваченого.
Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.
Суддя