Справа № 592/10845/16-ц
Провадження № 2/592/2974/16
29 листопада 2016 року м.Суми
Суддя Ковпаківського райсуду м. Суми Хитров Б.В., розглянувши матеріали до позовної заяви ПАТ «Приватбанк» до Управління «Центр надання адмінпослуг м. Суми», ОСОБА_1, третя особа - Ковпаківський відділ ДВС про зняття арешту з заставленого майна, -
Встановив:
24.11.2016 року до суду надійшла вищевказана позовна заява.
25.11.2016 року вищевказана позовна заява залишена без руху через її невідповідність вимогам ст. 119 ЦПК України.
Провадження в справі не відкривалося.
29.11.2016 року від представника позивача надійшла заява (вх.№38933 від 29.11.2016 р.) про повернення позовної заяви та матеріалів до неї до відкриття провадження у справі.
Відповідно п.1 ч.3 ст.121 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли позивач до відкриття провадження у справіподав заяву про повернення йому позову.
Таким чином, суд вважає за необхідне повернути позивачу позовну заяву.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, -
Ухвалив:
Позовну заяву ПАТ «Приватбанк» до Управління «Центр надання адмінпослуг м. Суми», ОСОБА_1, третя особа - Ковпаківський відділ ДВС про зняття арешту з заставленого майнаповернути.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Ковпаківський районний суд міста Суми шляхом подачі апеляційної скарги у п'ятиденний строк з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує вона може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Ковпаківський районний суд міста Суми шляхом подачі апеляційної скарги у п'ятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали.
Суддя Б.В. Хитров