Справа № 761/35879/16-ц
Провадження № 2/761/8200/2016
14 жовтня 2016 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Гуменюк А.І., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «Надра» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Стрюкової І.О., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_4 про визнання договору поруки припиненим,-
ОСОБА_1 (далі - Позивач), в особі свого представника, 12 жовтня 2016 року звернулася до Шевченківського районного суду м. Києва із позовом до Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «Надра» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Стрюкової І.О. (далі - Відповідач), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_4 про визнання договору поруки припиненим.
До провадження судді Шевченківського районного суду м. Києва вказана справа була передана 14 жовтня 2016 року.
Відповідно до частини 1 статті 122 Цивільного процесуального кодексу України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому цим Кодексом.
Оскільки позовна заява відповідає вимогам статей 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, вбачаю підстави для відкриття провадження у справі і призначення судового засідання.
На підставі викладеного, керуючись статтею 122 Цивільного процесуального кодексу України,
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства Комерційний Банк «Надра» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Стрюкової І.О., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, ОСОБА_4 про визнання договору поруки припиненим.
Судове засідання призначити на 24 лютого 2017 року о 08 год. 30 хв. в приміщенні Шевченківського районного суду м. Києва.
У судове засідання викликати сторони.
Запропонувати сторонам в строк до 24 лютого 2017 року подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копії ухвали про відкриття провадження у справі надіслати особам, які беруть участь у справі.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва лише в частині щодо недотримання правил підсудності через Шевченківський районний суд м. Києва шляхом подання апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції протягом п'яти днів з дня її винесення, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.