Справа № 219/11215/16-п
3/219/2888/2016
23 листопада 2016 року суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Павленко О.М., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, яка мешкає за адресою: м. Антрацит Луганської області, вул.. Ш. Руставелі, 23, -
у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 204-3 ч. 1 КпАП України,-
встановив:
згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 0864 9 листопада 2016 року приблизно о 9.00 годині ОСОБА_1 на КПП «Майорське» на автомобілі Опель, державний реєстраційний номер НОМЕР_1, в салоні під сидінням намагався провезти до м. Антрацит Луганської області тютюнові вироби на загальну суму в розмірі 6 629 гр., чим порушив розділ 8 Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей затвердженого наказом першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) від 12 червня 2015 року № 415ог, зі змінами.
Разом з тим, відповідно до ст.256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Так, ч.1 ст. 204-3 КпАП України передбачає адміністративну відповідальність за порушення порядку переміщення товарів до районів або з району проведення антитерористичної операції. Так, п.2 Прикінцевих положень Закону України від 17 липня 2015 року № 649-VIII Кабінет Міністрів України був зобов'язаний протягом 14 днів після опублікування цього Закону затвердити порядок переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції; привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
Між тим, обставини правопорушення, що викладені в протоколі про адміністративне правопорушення, не відповідають диспозиції ст. 204-3 ч.1 КпАП України (відповідальність за порушення Тимчасового порядку контрольного переміщення осіб, транспортних засобів та вантажів через лінію зіткнення в межах Донецької та Луганської областей, що затверджені наказом СБУ від 12.06.2015 року за ст. 204-3 ч.1 КпАП не передбачена), що, підлягає обґрунтуванню та уточненню.
Керуючись ст.ст. 204-3 ч.1, 276, 283 КпАП України, -
постановив:
адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1 за ч.1 ст. 204-3 КпАП України повернути на доопрацювання.
Суддя -
ОСОБА_2