10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Семенцова Л.М.
Суддя-доповідач:Шевчук С.М.
іменем України
"22" листопада 2016 р. Справа № 295/9526/16-а
Житомирський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді Шевчук С.М.
суддів: Бучик А.Ю.
Майора Г.І.,
за участю секретаря судового засідання Витрикузи В.П.,
сторін та їх представників: від відповідача- пред. ОСОБА_1 ; від позивача- Савчук І.В. та пред. ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області на постанову Богунського районного суду м. Житомира від "29" серпня 2016 р. у справі за позовом ОСОБА_3 до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії ,
Постановою Богунського районного суду міста Житомира від 29.08.2016 року позов ОСОБА_3 задоволено.
Визнано протиправними дії Головного Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області щодо відмови у здійсненні нарахування та виплати ОСОБА_3 пенсії відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату № 3728 від 08.06.2016 року.
Зобов'язано Головне Управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії з 15 січня 2016 року відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату № 3728 від 08.06.2016 року.
Вважаючи, що рішення суду першої інстанції прийнято з порушенням норм матеріального та процесуального права, відповідач звернувся до Житомирського апеляційного адміністративного суду із апеляційною скаргою, в якій просить назване рішення суду скасувати та закрити провадження у справі на підставі ст.203 КАС України, оскільки є постанова суду, що набрала законної сили з того самого спору і між тими самими сторонами.
Перевіривши доводи апеляційної скарги щодо дотримання правильності застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у справі, колегія суддів, враховуючи межі апеляційної скарги, дійшла висновку про наступне.
Суд закриває провадження у справі якщо є такі, що набрали законної сили, постанова чи ухвала суду з того самого спору і між тими самими сторонами (п. 4 ч. 1 ст. 157 КАС України).
Отже, достатньою та необхідною правовою підставою для закриття провадження у справі за п. 4 ч. 1 ст. 157 КАС України є одночасна сукупність наступних умов: 1) тотожність спору, яка включає в себе ідентичність підстав, предмет позову і сторін у справі; 2) остаточне вирішення спору постановою чи ухвалою, яка перешкоджає повторному зверненню до суду; 3) набрання судовим рішенням в іншій справі законної сили.
Закриття провадження у справі у цьому разі можливе лише за умови, що постанова чи ухвала, яка набрала законної сили, постановлена за позовом, який є тотожним до позову, який розглядається, тобто збігаються сторони, предмет і підстави позовів. Нетотожність хоча б одного елемента не перешкоджає заінтересованим особам звернутися до суду з позовом і не дає суду підстав закривати провадження у справі.
З матеріалів справи № 295/9526/16-а та № 295/12260/15-а вбачається, що сторони у вказаних справах збігаються, однак є розбіжності у предметі та підставах позову.
Так, предметом позову у справі № 295/12260/15-а є визнання протиправними дій щодо відмови у перерахунку і виплаті пенсії та зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_3 призначеної пенсії за період з 01.03.2015 року дня призначення пенсії, з урахуванням у складі грошового забезпечення позивача, з якого призначається пенсія, фактично отриманих ним сум щомісячної додаткової грошової винагороди яка виплачувалася на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 889, винагороди за участь в антитерористичній операції, винагороди за тривалість безперервної служби, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, компенсації за відпустку та одноразової премії, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з березня 2013 року по лютий 2015 року включно, згідно з довідкою військової частини НОМЕР_1 від 28.02.2015 року № 179/2, а у справі, що розглядається №295/9526/16-а предметом є визнання протиправними дій щодо відмови у нарахуванні та виплаті пенсії та зобов'язання здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 р. При цьому, підставою для вказаного є не лише довідка №3278 від 08.06.2016 року, але й постанова Житомирського апеляційного адміністративного суду від 24 травня 2016 року у справі №295/4273/16-а та постанова Верховного суду України від 20.10.2015 року у справі №21-2942а15.
Таким чином, судові рішення у вказаних справах, а саме: №295/9526/16-а та №295/12260/15-а постановлені за участю одних і тих самих сторін, однак мають інший предмет і підстави позову.
За таких умов, апеляційна скарга в частині закриття провадження у справі за ст.203 КАС України не підлягає до задоволення.
Щодо доводів апеляційної скарги про скасування постанови Богунського районного суду м. Житомира від 29.08.2016 року, то колегія суддів, розглянувши їх, перевіривши матеріали справи, дійшла висновку про на наступне.
З матеріалів справи вбачається, що полковник запасу ОСОБА_3 з 01.01.2014 року по 28.02.2015 року, включно, проходив військову службу у військовій частині НОМЕР_1 (польова пошта НОМЕР_2 ) на посаді начальника відділу зв'язку та інформаційних систем - заступника начальника штабу управління 8 армійського корпусу де отримував грошове забезпечення відповідно до статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей» та звільнений у запас відповідно до ст. 26 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» за пунктом «б» ( за станом здоров'я ).
З 01.03.2015 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області ( далі ГУ ПФУ) ОСОБА_3 призначена пенсія за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 9 квітня 1992 року № 2262-ХІІ зі змінами в редакції Закону України від 04.04.2006 року № 3591-IV ( далі - Закон № 2262-ХІ І).
25.03.2015 року при визначенні Житомирським військовим комісаріатом розміру грошового забезпечення була використана і направлена для обчислення пенсії органами, що призначають пенсії довідка військової частини НОМЕР_1 від 28.02.2015 року №179, яка не містила в собі інформацію про додаткові види грошового забезпечення та премії з яких оплачено єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а саме про щомісячну грошову винагороду, передбачену постановою КМУ № 889, грошову допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, винагороду за участь в антитерористичній операції, винагороду за тривалість безперервної служби, компенсацію за відпустку, одноразову премію.
Постановою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 24 травня 2016 року Житомирський обласний військовий комісаріат було зобов'язано подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_3 для обчислення йому пенсії, з 01.03.2015 року з урахуванням у складі грошового забезпечення, з якого призначається пенсія фактично отриманих сум щомісячної додаткової грошової винагороди, яка виплачувалася на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 889, винагороди за участь в антитерористичній операції, винагороди за тривалість безперервної служби, грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, компенсації за відпустку та одноразової премії, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за період з березня 2013 року по лютий 2015 року включно, що визначені довідкою військової частини НОМЕР_1 від 28.02.2015 року № 179/2.
На виконання вказаного рішення суду 08.06.2016 року ІНФОРМАЦІЯ_1 було видано ОСОБА_3 довідку №3728 про суми щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, які враховуються під час обчислення пенсії.
10.06.2016 року за вих. № 4773/04 вказана довідка №3728 від 08.06.2016 року була надіслана на адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.
21.06.2016 року ОСОБА_3 звернувся до ГУ ПФУ в Житомирській області з заявою про нарахування (обчислення) та виплату пенсії з 01.03.2015 року відповідно до довідки №3728.
02.07.2016 року ГУПФУ в Житомирській області на адресу ОСОБА_3 було надіслано лист №1039/с-11, яким відмовлено в перерахунку пенсії та зазначено, що постановою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 24 травня 2016 року, будь-яких зобов'язань на головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, щодо проведення ОСОБА_3 перерахунку пенсії згідно наданої довідки судовим рішенням не покладено. Також, в даному листі зазначено, що оскільки будь-які винагороди, матеріальні допомоги, індексації і компенсації не зазначені у ст. 43 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", підстави для проведення перерахунку згідно довідки №3728 від 08.06.2016 року відсутні.
Не погоджуючись із вказаною відмовою ГУПФУ в Житомирській області, позивач звернувся до суду із адміністративним позовом.
Надаючи правову оцінку обставинам справи слід звернути увагу на наступне.
Відповідно до пунктів 1, 2 статті 9 Закону України від 20 грудня 1991 року № 2011- XII «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (далі- Закон №2011-ХІІ) держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.
До складу грошового забезпечення військовослужбовців входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Відповідно до частини першої статті 43 Закону № 2262-ХІІ пенсії, які призначаються відповідно до цього Закону особам із числа військовослужбовців строкової служби та членам їх сімей, обчислюються за встановленими нормами у процентах до середньомісячного заробітку, який одержували військовослужбовці до призову на строкову військову службу чи після звільнення з військової служби до звернення за пенсією, або до середньомісячного грошового забезпечення, одержуваного військовослужбовцями в період проходження військової служби за контрактом. При цьому середньомісячний заробіток (грошове забезпечення) для обчислення їм пенсій визначається в порядку, встановленому Законом України від 9 липня 2003 року № 1058- IV «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон № 1058-ІV).
Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з яких було сплачено внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (частина друга статті 43 Закону № 2262-ХІІ).
Пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України (частина друга статті 43 Закону № 2262-ХІІ).
Згідно зі статтею 41 Закону № 1058-ІУ до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно з цим самим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.
Отже, дохід позивача (грошове забезпечення) як застрахованої особи з якого були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески входить в дохід для обчислення пенсії.
Постановою Кабінету Міністрів України № 1294 від 07 листопада 2007 року «Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» упорядковано структуру та умови грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та затверджено схеми посадових окладів і додаткових видів грошового забезпечення за категоріями військовослужбовців (пункт 3 цієї постанови).
Згідно зі схемою додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України (щомісячних та одноразових, додаток № 25 до постанови № 1294) до одноразових віднесені такі види грошового забезпечення: винагорода, призначення та виплата якої пов'язана з обсягом та складностями роботи, що виконується під час проходження військової служби; матеріальна допомога на початкове обзаведення (вид матеріального забезпечення військовослужбовців, передбачений статтею 9-1 Закону № 2011 -XIІ), а також одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям строкової військової служби.
До названої одноразової винагороди відноситься також винагорода за тривалість безперервної військової служби за 15 років, за 20 років, за 25 років, за 30 років, за 35 і кожні наступні п'ять років яка виплачується в кратності виходячи з посадового окладу і окладу за військовим званням (додаток № 25 до постанови № 1294).
Законом N9 2011-ХІІ також гарантовано право військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, на щорічну основну відпустку із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення (частина перша статті 10-1 цього Закону)
Умови, розмір та порядок виплати військовослужбовцям зазначеної допомоги визначені постановою № 1294 та Інструкцією. Так, розмір грошової допомоги на оздоровлення визначається виходячи з посадового окладу, окладу за військовим званням та щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (крім винагород та морського грошового забезпечення), на які військовослужбовець має право за займаною ним штатною посадою на день вибуття в щорічну основну відпустку (підпункт 3 пункту 5 постанови № 1294, підпункт 30.4 пункту 30 розділу XXX Інструкції).
Наведеними нормативно-правовими актами також регламентовано умови та порядок виплати військовослужбовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально- побутових питань.
Розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань установлюється за рішенням Міністра оборони України виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міністерства оборони України (підпункт 3 пункту 5 постанови № 1294, підпункти 33.1, 33.3 пункту 33 розділу XXXIII Інструкції).
Одноразова грошова допомога при звільненні передбачена статтею 15 Закону № 2011-ХІІ.
Отже, зазначені допомоги є одноразовими додатковими видами грошового забезпечення, які відповідно до частини другої статті 9 Закону № 2011-ХІІ відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців.
Постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2014 р. № 158 встановлена грошова винагорода за участь в антитерористичних операціях
Зазначена грошова винагорода виплачується військовослужбовцям які приймають безпосередню участь в антитерористичних операціях з 1 травня 2014 р. в розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення та заробітної плати, але не менш ніж 3000 гривень, у розрахунку на місяць.
Виплата винагороди здійснюється також під час перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров'я у зв'язку з пораненнями (контузіями, травмами, каліцтвами), отриманими під час участі у зазначених операціях і заходах.
Пунктом 1 наказу Міністерства оборони України від 12.06.2014 № 383 «Про виплату винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України» (діючого на момент виникнення спірних правовідносин) встановлено виплачувати військовослужбовцям Збройних Сил України за безпосередню участь в антитерористичних операціях, здійсненні заходів із забезпечення правопорядку на державному кордоні, відбиття збройного нападу на об'єкти, що охороняються військовослужбовцями, звільнення цих об'єктів у разі захоплення або спроби насильного заволодіння зброєю, бойовою та іншою технікою починаючи з 01 травня 2014 року винагороду в розмірі 100 відсотків місячного грошового забезпечення, але не менш ніж 3000 гривень, у розрахунку на місяць.
Місячне грошове забезпечення для розрахунку цієї винагороди обчислюється, виходячи з окладу за військове звання, посадового окладу, надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (у тому числі з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди), на які військовослужбовець має право за займаною ним штатною посадою (останньою займаною штатною посадою) на час участі у зазначених операціях і заходах.
Відповідно до пункту 2 названого наказу винагорода має виплачуватись за час, обрахований із дня фактичного початку участі в операціях і заходах, зазначених у пункті 1 цього наказу, до дня завершення такої участі, в поточному місяці за минулий на підставі наказів командирів (начальників) органів військового управління (військових частин, закладів, установ, організацій) (командирам (начальникам) - наказів вищих командирів (начальників).
Тобто названа грошова винагорода відноситься до складу грошового забезпечення осіб приймаючих участь в АТО постійно з часу її запровадження і має щомісячний характер.
Постановою N2889 Кабінет Міністрів України встановив щомісячну додаткову грошову винагороду (далі - винагорода) для окремих категорій військовослужбовців Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та осіб начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Починаючи з квітня 2013 року позивач щомісячно фактично отримував додаткову грошову винагороду, встановлену постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 889 (зі змінами), з якої щомісячно утримувався єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в розмірі 2,6%.
Отже отримана позивачем щомісячна додаткова грошова винагорода, носила реальний та постійний характер а тому відповідно до ч. З ст. 43 Закону № 2262-ХІІ підлягає обов'язковому включенню до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обчислення пенсії за вислугою років.
Також відповідно до ч. З ст. 43 Закону № 2262-ХІІ пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи премії.
При цьому щомісячність виплати премії для включення її в склад грошового забезпечення для обрахунку пенсії ст. 43 Закону N2 2262-ХІІ не вимагається.
Тому за змістом названого Закону одноразові премії також включаються в склад грошового забезпечення для обрахунку пенсії.
Так в постанові Верховного Суду України від 20.10.2015 року у справі №21-2942а15 зроблено висновок, що щомісячна додаткова грошова винагорода військовослужбовця передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2010 року № 889, яку він отримував під час проходження служби, з якої нараховані і сплачені страхові внески, має бути включена до складу грошового забезпечення, з якого здійснюється обчислення пенсії.
Також в постанові Верховного Суду України від 10.03.2015 року по справі № 21-70а 15 зроблено висновок, що аналіз зазначених норм матеріального права дає підстави вважати, що винагорода, грошова допомога на оздоровлення, компенсація частини невикористаної відпустки, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та премія, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.
Відповідно до ч. 2 ст.244-2 Кодексу адміністративного судочинства України висновок щодо застосування норм права, викладений у постанові Верховного Суду України, має враховуватися іншими судами загальної юрисдикції при застосуванні таких норм права.
Враховуючи вищевикладене, позивач має право на отримання пенсії обчисленої відповідно до статті 43 Закону №2262-ХІІ у редакції чинного Закону України від 08.07.2011 р. N 3668-VІ, а саме з урахуванням у складі грошового забезпечення, з якого призначається пенсія, сум мого грошового забезпечення (доходу) з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування зазначеного в довідці №3728 від 08.06.2016 р.
Водночас, колегія суддів, вважає висновок суду першої інстанції про перерахунок пенсії саме з 15.01.2016 року відповідно до довідки №3728 від 08.06.2016 року неправомірним, оскільки перерахунок здійснюється за наявними у матеріалах справи документами. Так, в період з 15.01.2016 року по 08.06.2016 року (дата видачі довідки) матеріали пенсійної справи не містили зазначеної довідки №3728, яка є підставою для перерахунку пенсії з урахуванням сум щомісячних додаткових видів грошового забезпечення. Таким чином, право на перерахунок пенсії у ОСОБА_3 виникло з дати зазначеної довідки №3728, а саме з 08.06.2016 року.
За таких обставин, постанова Богунського районного суду м. Житомира від 29.08.2016 року в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії з 15 січня 2016 року відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 року підлягає скасуванню з прийняттям в цій частині нової постанови про зобов'язання відповідача здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії з 08.06.2016 року відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 року. В частині зобов'язання відповідача здійснити нарахування та перерахунок пенсії з 15.01.2016 р. по 07.06.2016 р. слід відмовити за безпідставністю. В решті рішення суду першої інстанції залишити без змін.
Керуючись ст.ст. 195, 196, 198, 202, 205, 207 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області задовольнити частково, постанову Богунського районного суду м. Житомира від "29" серпня 2016 р. скасувати в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії з 15 січня 2016 року відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 року.
Прийняти в цій частині нову постанову, якою зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_3 пенсії з 08 червня 2016 року відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 року.
Відмовити ОСОБА_3 у задоволенні позову у частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області здійснити нарахування та виплату пенсії у період з 15.01.2016 р. по 07.06.2016 р. відповідно до довідки Житомирського військового комісаріату №3728 від 08.06.2016 року.
В решті рішення суду першої інстанції залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання її в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя С.М. Шевчук
судді: А.Ю.Бучик
Г.І. Майор
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу/позивачам: ОСОБА_3
АДРЕСА_1 - відповідачу/відповідачам: Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області вул. Ольжича,7,м.Житомир,10003
4-Коржилов юрій Євгенович м.Житомир, вул.Черняхоіського, 108-В, кв.6 - ,