Справа № 212/6771/16-ц
2/212/3217/16
про відкладення судового розгляду
"21" листопада 2016 р. м. Кривий Ріг
Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі:
головуючого судді: Колочко О. В.,
секретаря судового засідання : Деменко А.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті ОСОБА_1, в порядку ч.2 ст. 197 ЦПК України, за відсутності осіб, які беруть участь у справі та без фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу,цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Промисловий ремонт" про стягнення моральної шкоди в зв'язку з ушкодженням здоров'я при виконанні трудових обов'язків, -
встановив:
Судовий розгляд справи було призначено на 21.11.2016 о 09:00 год.
Особи, що беруть участь у справі у судове засідання не з'явилися, хоча повідомлялись належним чином про час та місце розгляду справи.
Представник відповідача надав суду клопотання про відкладення судового засідання на іншу дату.
Враховуючи викладене, розгляд справи слід відкласти, повідомити осіб, що беруть участь у справі про час та місце розгляду справи, сторін повідомити про можливі наслідки їх неявки у судове засідання.
Керуючись ст.ст. 169, 191, 197 ч.2, 208, 209, 210 ЦПК України, -
ухвалив:
Судовий розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Промисловий ремонт" про стягнення моральної шкоди в зв'язку з ушкодженням здоров'я при виконанні трудових обов'язків, відкласти на 14:00 годину 06.12.2016 року.
Повідомити осіб, що беруть участь у справі про час та місце розгляду справи.
Ухвала оскарженю не підлягає.
Суддя О. В. Колочко