Справа № 629/3985/15-к
Номер провадження 1-кс/629/857/16
14 листопада 2016 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області ОСОБА_1 , розглянувши заяву ОСОБА_2 про роз'яснення ухвали слідчого судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 15 лютого 2016 року, -
Згідно протоколу «Про автоматичне визначення слідчого судді» від 14.11.2016 року, заяву ОСОБА_2 про роз'яснення ухвали слідчого судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 15 лютого 2016 року, передано для розгляду судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області ОСОБА_1 .
Дослідивши матеріали заяви, суддя приходить до висновку про необхідність прийняття заяви до свого провадження та призначення судового засідання.
Керуючись ст. 304 КПК України, суддя
Заяву ОСОБА_2 про роз'яснення ухвали слідчого судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області від 15 лютого 2016 року, прийняти до свого провадження та призначити до судового розгляду у залі судових засідань Лозівського міськрайонного суду Харківської області на 16 годину 00 хвилин 25 листопада 2016 року.
У судове засідання викликати сторони кримінального провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1