10.4.1
14 листопада 2016 року СєвєродонецькСправа № 812/8539/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Чиркін С.М., розглянувши матеріали заяви Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа у справі № 812/8539/13-а за позовом Луганського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення виплаченої допомоги по безробіттю та вартості наданих соціальних послуг у сумі 16400,13 грн,
09 листопада 2016 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа у справі № 812/8539/13-а за позовом Луганського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення виплаченої допомоги по безробіттю та вартості наданих соціальних послуг у сумі 16400,13 грн.
Відповідно до положень статті 260 КАС України замість втраченого оригіналу виконавчого листа адміністративний суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягувача або поданням державного виконавця може видати його дублікат.
Суд розглядає заяву (подання) про видачу дубліката в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача або державного виконавця, що звернулися із заявою (поданням), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
З огляду на вищевикладене, суд вважає за можливе призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні подання про видачу дубліката виконавчого листа.
Керуючись ст.ст. 88, 160, 165, 260 Кодексу адміністративного судочинства України суд,-
Призначити заяву Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа у справі № 812/8539/13-а за позовом Луганського міського центру зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення виплаченої допомоги по безробіттю та вартості наданих соціальних послуг у сумі 16400,13 грн до розгляду у відкритому судовому засіданні на 22 листопада 2016 року о 13 год. 10 хв., у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: просп. Космонавтів, 18, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.
Запропонувати відповідачу у строк до 22 листопада 2016 року надати суду письмовий відзив на заяву Луганського міського центру зайнятості про видачу дубліката виконавчого листа у справі № 812/8539/13-а.
Зобов'язати управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Луганській області - у строк до 22 листопада 2016 року надати письмову інформацію щодо перебування на примусовому виконанні виконавчого листа, виданого Луганським окружним адміністративним судом по справі № 812/8539/13-а, належним чином засвідчені копії постанов, винесених по виконавчому провадженню з примусового виконання виконавчого листа № 812/8539/13-а.
Заява розглядатиметься суддею Луганського окружного адміністративного суду Чиркіним С.М. одноособово.
Сторонам направити копію ухвали про призначення до розгляду заяви про видачу дубліката виконавчого листа надіслати сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя С.М. Чиркін