Справа №295/12884/16-п
Категорія 255
3/295/2720/16
09.11.2016 року м. Житомир
Суддя Богунського районного суду м.Житомира Стріжакова Г.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого
за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП,
28.08.2016 року близько 00-10 годин ОСОБА_1, знаходячись у громадському місці за адресою: м. Житомир, вул. пров. 2 Колективний, 4, виражався словами брутальної лайки в адресу гр. ОСОБА_2, чим вчинив дрібне хуліганство та правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 173 КУпАП.
Згідно письмових пояснень ОСОБА_1, останній вину визнав, розкаявся, просив суворо не карати.
Крім письмових пояснень, провинаОСОБА_1 підтверджується також протоколом про адміністративне правопорушення серії ЖИ 006124 від 22.09.2016 року.
При розгляді справи встановлено, що ОСОБА_1 раніщше до адміністративної відповідальності не притягувався, вчинив правопорушення вперше, розкаявся; вчинене адміністративне правопорушення не становить великої суспільної шкідливості й не завдало значних збитків державним або суспільним інтересам або безпосередньо громадянам.
Вказане свідчить про малозначність вчиненого адміністративного правопорушення та звільнює її від адміністративної відповідальності і обмежує усним зауваженням.
На підставі викладеного, керуючись ст. 22 КУпАП, суддя
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обмежуючись усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
На постанову може бути подана апеляційна скарга в установленому законом порядку на протязі 10 днів з дня її проголошення.
Суддя Г.В. Стріжакова