Справа № 346/5579/16-п
Провадження № 3/346/1339/16
25 жовтня 2016 року м. Коломия
Суддя Коломийського міськрайонного суду П'ятковський В.І., розглянувши матеріали справи, які надійшли від Коломийського відділу поліції в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та жительки с. П»ядики АДРЕСА_1, громадянки України,
- за ст. 173-2 ч.1 КУпАП, -
11 жовтня 2016 року ОСОБА_1 близько 03 год. 00 хв., здійснила насильство в сім'ї, тобто вчинив дії психологічного характеру, що виявлялись у голосних криках та нецензурній образі по відношенню до чоловіка, що не завдало останньому фізичного болю.
У судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, свою вину у вчиненому правопорушенні визнала та пояснила, що дійсно вступила в словесну суперечку із чоловіком. Обіцяє не вчиняти подібного у майбутньому.
Вина правопорушниці підтверджується як її усними поясненнями так і копією письмових пояснень чоловіка ОСОБА_1 від 11 жовтня 2016 року.
Заслухавши пояснення правопорушника, проаналізувавши матеріали справи, вважаю що в діях гр. ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбачений ст. 173-2 ч. 1 КУпАП, так як він здійснив насильство в сім'ї.
Призначаючи адміністративне стягнення, суд бере до уваги, що особа вину в скоєному визнає, у вчиненому розкаюється та приходить до переконання про застосування до правопорушниці адміністративного стягнення у виді громадських робіт.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 221, 283, 284, 294 КпАП України, суд,-
ОСОБА_1 визнати винуватою за ст. 173-2 ч.1 КпАП України та призначити адміністративне стягнення у виді тридцяти годин громадських робіт.
Стягнути із ОСОБА_1 275,60 грн. судового збору.
Постанову надіслати на виконання органу Державного департаменту України з питань виконання покарань не пізніше наступного дня після її винесення. Виконання стягнення у виді громадських робіт здійснюється на основі участі порушників у суспільно корисній праці, види якої визначають органи місцевого самоврядування.
У разі ухилення від відбування громадських робіт не відбутий строк може бути замінено адміністративним арештом.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено подання прокурора до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Коломийський міськрайонний суд на протязі десяти днів, з дня винесення постанови.
Суддя П'ятковський В. І.