02 листопада 2016 року К/800/18548/16
Суддя Вищого адміністративного суду України А.Ф. Загородній,
розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1
на ухвалу Баранівського районного суду Житомирської області від 22 квітня 2016 року
та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14 червня 2016 року
у справі № 273/510/16-а
за позовом ОСОБА_1
до Управління Пенсійного фонду України в Баранівському районі Житомирської області
про зобов'язання вчинити певні дії,
встановив:
Ухвалою від 08 липня 2016 року касаційну скаргу було залишено без руху та надано строк до 29.07.16 для усунення її недоліків.
Недоліки касаційної скарги усунуті вчасно. Оскільки дана касаційна скарга відповідає вимогам статті 213 КАС України, перешкод для прийняття касаційної скарги та відкриття касаційного провадження Вищим адміністративним судом України, відсутні.
Керуючись статтями 211, 212, 213, 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Баранівського районного суду Житомирської області від 22 квітня 2016 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14 червня 2016 року
Витребувати з Баранівського районного суду Житомирської області зазначену справу (№ 273/510/16-а).
Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії даної ухвали з інформацією про їх права та обов'язки.
Встановити 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, для подачі заперечення на касаційну скаргу.
Суддя
Вищого адміністративного А.Ф. Загородній
суду України