Ухвала від 04.11.2016 по справі 815/4714/16

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

04 листопада 2016 р. Справа № 815/4714/16

Суддя Одеського апеляційного адміністративного суду Ступакова І.Г., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної податкової інспекції у Київському районі м. Одеси Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області про скасування податкового повідомлення-рішення,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року позов ОСОБА_1 задоволено частково. Скасовано податкове повідомлення-рішення ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ ДФС в Одеській області №0018811301 від 06 вересня 2016 року в частині нарахування суми податку на доходи фізичних осіб, що перевищує суму 202 284, 94 грн. та в частині суми штрафної санкції, що перевищує суму 50 741, 23 грн.

02 листопада 2016 року на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.

Згідно квитанції №0.0.644676961.1 від 02 листопада 2016 року, апелянтом було сплачено судовий збір у розмірі 286, 29 грн., проте сплачена сума судового збору є меншою, ніж підлягає сплаті, у зв'язку з чим подана апеляційна скарга не відповідає вимогам ч.6 ст. 187 КАС України, а тому відповідно до вимог ч.1 ст. 108 КАС України має бути залишена без руху, з наданням строку для усунення зазначених недоліків.

01 вересня 2015 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору», яким внесено зміни до Закону України «Про судовий збір».

У відповідності до положень статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду апеляційної скарги майнового характеру на рішення суду, яка подана фізичною особою або фізичною особою-підприємцем судовий збір становить 110% ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви та складає 2 783, 28 грн.

Судовий збір за подачу апеляційної скарги до Одеського апеляційного адміністративного суду повинно бути перераховано або внесено на рахунок №31212206781008, код бюджетної класифікації - 22030101, отримувач коштів: УК у м. Одесі/Приморський район/22030101, код ЄДПРОУ 38016923, банк отримувач: ГУДКСУ в Одеській області, МФО: 828011 в сумі 2 496, 99 грн.

Відповідно до вимог ч.5 ст. 189 КАС України, до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.102, ч.1 ст. 108, ст. 187, 189 КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13 жовтня 2016 року залишити без руху.

Надати апелянту строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги, а саме для перерахування або внесення на рахунок №31212206781008, код бюджетної класифікації - 22030101, отримувач коштів: УК у м. Одесі/Приморський район/22030101, код ЄДПРОУ 38016923, банк отримувач: ГУДКСУ в Одеській області, МФО: 828011 судовий збір в сумі 2 496, 99 грн. до 25 листопада 2016 року.

Роз'яснити ОСОБА_1, що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 КАС України апеляційна скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення їх копій особам, які беруть участь у справі, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого Адміністративного Суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Суддя І.Г. Ступакова