Справа № 1614/2854/12
13 листопада 2012 року року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючого судді Степаненка Ю.І.,
за участю секретаря Левицької І.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кременчуці заяву ОСОБА_1 про повернення сплаченого судового збору,
Позивач ОСОБА_2, 06 листопада 2012 року звернувся в суд з позовною заявою до ОСОБА_3, ТОВ “ОТП Факторинг України”, Крюківський відділ державної виконавчої служби Кременчуцького міського управління про виключення майна з-під арешту.
При цьому згідно з квитанцією №910610003 від 06 листопада 2012 року ним був сплачений судовий збір в розмірі 107 гривень 30 копійок.
Ухвалою суду від 07 листопада 2012 року позовна заява повернута позивачу в зв'язку з непідсудністю справи Кременчуцькому районному суду Полтавської області.
13 листопада 2012 року від позивача ОСОБА_1 надійшла заява про повернення сплаченого судового збору.
В судове засідання сторони не з'явилися.
Заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню з наступних підстав.
У відповідності до п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення позовної заяви.
Згідно зі ст. 8 Декрету КМ України „Про державне мито”, п.п. 16, 17 Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Головної Державної податкової інспекції України 22.04.1993 року № 15, державне мито повертається фінансовим органом того району чи міста, до бюджету якого воно надійшло, на підставі поданої платником заяви на протязі одного року з дня зарахування суми в бюджет.
Керуючись ст. 209,210 ЦПК України,
Зобов'язати Управління державної казначейської служби України у Кременчуцькому районі Полтавської області повернути ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, сплачений ним судовий збір згідно квитанції №910610003 від 06 листопада 2012 року в сумі 107 (сто сім) гривень 30 копійок.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Полтавської області через Кременчуцький районний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Ю. І. Степаненко