Копія
Справа № 3 - 1692 / 2009 р.
31 серпня 2009 року м. Шепетівка
Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Мазур Н.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Шепетівського взводу ДПС ДАІ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ОСОБА_1, повторно, будучи притягунутим протягом року до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення, 13.08.2009 року, о 05 год. 30 в м. Шепетівка, по вул. Тургенєва, в порушення пункту 2.5. Правил дорожнього руху, керував транспортним засобом - скутером «Хонда», з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження медогляду для визначення стану алкогольного сп'яніння в медзакладі відмовився.
ОСОБА_1 вину визнав та пояснив, що дійсно керував транспортним засобом за вищевказаною адресою в стані алкогольнго сп'яніння.
Вина ОСОБА_1 підтверджується також даними протоколу про адміністративне правопорушення від 13.08.2009 року, іншими, зібраними в справі доказами.
Тому, вважаючи доведеною вину ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи обставини справи,
керуючись ст. ст. 283-285 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти адміністративне стягнення у виді виді громадських робіт строком на 60
( шістдесят ) годин.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови в апеляційний суд Хмельницької області через Шепетівський міськрайонний суд.
Суддя підпис
Копія вірна.
Голова Шепетівського міськрайонного суду ОСОБА_2