Справа № 2 - 155
12.06.2009 року
7 жовтня 2009 року Іванівський районний суд Херсонської області
в особі судді Крисанової В.І.
при секретарі Халіловій А.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Іванівка
справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 заявила про свою відмову від позову.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Відмова від позову не суперечить закону і не порушує чиїх - небудь прав та законних інтересів.
Таким чином, є підстави для прийняття відмови від позову та закриття провадження по справі.
Керуючись п.3 ч.1 ст.205, ч.3 ст.206 ЦПК України, суд
Прийняти відмову від позову ОСОБА_1.
Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини закрити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження до Іванівського районного суду Херсонської області протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали та апеляційної скарги на ухвалу суду протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.