Ухвала від 07.10.2009 по справі 2-2925-2009

Справа № 2-2925 -2009 р.

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

7 жовтня 2009 року Замостянський районний суд м. Вінниці в

складі: головуючого судді Чезганової А.М.,

при секретарі Конецул О.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Вінницької міської ради до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки ,-

ВСТАНОВИВ:

Вінницька міська рада звернулася в суд з позовом до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

До суду надійшла заява представника позивача Ямпільського Ю.В. про залишення їх позову без розгляду.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов слід залишити без розгляду, оскільки це не суперечить закону і не порушує чиїх - небудь прав та охоронюваних законом інтересів.

На підставі викладеного, керуючись ст. 207 ч.1 п. 5 ЦПК України , суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Вінницької міської ради до ОСОБА_1 про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5 - денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги.

Суддя:

Попередній документ
6233326
Наступний документ
6233328
Інформація про рішення:
№ рішення: 6233327
№ справи: 2-2925-2009
Дата рішення: 07.10.2009
Дата публікації: 30.11.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Замостянський районний суд м. Вінниці
Категорія справи: