Ухвала від 27.10.2016 по справі 904/4029/15

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

27.10.2016 Справа № 904/4029/15

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді: Білецької Л.М. (доповідач),

суддів: Пархоменко Н.В., Паруснікова Ю.Б.,

розглянувши апеляційну скаргу Токмацької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 11.10.2016 року у справі №904/4029/15

за заявою Токмацької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "ЄВА", 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Наб. Перемоги, буд.32, код ЄДРПОУ 31825124

про визнання банкрутом,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 11.10.2016 року у даній справі (суддя Примак С.А.) відмовлено у задоволенні скарги Токмацької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області №2532/10/33-10-011 від 05.08.16 р. Відмовлено у визнанні кредиторських вимог Токмацької ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області у розмірі 645 274,66 грн.

Не погодившись з ухвалою суду, до апеляційної інстанції звернулась Токмацька об'єднана державна податкова інспекція ГУ ДФС у Запорізькій області із апеляційною скаргою, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, просить скасувати оскаржувану ухвалу та прийняти нове рішення.

Перевіривши апеляційну скаргу та її відповідність вимогам ГПК України, колегія суддів встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.

Керуючись статтями 86, 94, 98 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти апеляційну скаргу Токмацької об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 11.10.2016 року у справі №904/4029/15 до розгляду.

2. Розгляд справи призначити у судовому засіданні 08.11.2016 року на 10:45 год. Засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал №201.

3. Учасникам провадження у справі про банкрутство боржника подати письмові пояснення по апеляційній скарзі, оригінали документів в обґрунтування своїх доводів та заперечень, забезпечити явку повноважних представників у судове засідання.

Довести до відома учасників судового процесу, що:

- копії документів, що надаються сторонами і відсутні в матеріалах справи (в тому числі і довіреність на представництво в суді) повинні бути засвідчені відповідно до вимог п. 5.27.Національного стандарту України "Державна уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів. ДСТУ 4163-2003", затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 07.04.2003 р. № 55;

- згідно ч.1 ст.101 ГПК України додаткові докази приймаються судом, якщо заявник обґрунтував неможливість їх подання суду першої інстанції з причин, що не залежали від нього.

- нез'явлення учасників процесу у судове засідання апеляційної інстанції не тягне за собою перенесення розгляду справи на інші строки, не перешкоджає розгляду справи по-суті без їх участі;

- інформацію щодо дати і час призначення засідання по справі та іншу інформацію для учасників судового процесу можна також отримати за тел.(0562) 367-260, (0562) 333-881 та на веб-сайті суду: http://dpа.arbitr.gov.ua.

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення вказаних апеляційним господарським судом дій з винної сторони стягується штраф у порядку і розмірі, передбаченому пунктом 5 статті 83 та статтею 99 ГПК України.

Головуючий суддя Л.М. Білецька

Суддя Н.В. Пархоменко

Суддя Ю.Б. Парусніков

Попередній документ
62276007
Наступний документ
62276010
Інформація про рішення:
№ рішення: 62276008
№ справи: 904/4029/15
Дата рішення: 27.10.2016
Дата публікації: 01.11.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Категорія справи: