Справа № 143/1152/16-п
Іменем України
24.10.2016 року м. Погребище
Суддя Погребищенського районного суду Вінницької області Марченко Л.В., розглянувши матеріали, що надійшли від Сектору БДР Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, ід.н. НОМЕР_1 за ч. 2 ст. 130 КУпАП,-
Встановив:
Відповідно до протоколу, який надійшов до суду 27.07.2016 р., ОСОБА_1, притягується до відповідальності за те, що 22.07.2016 р. о 21 год. 50 хв. по вул. Шевченка в с. Гопчиця, Погребищенського району, Вінницької області, керував автомобілем НОМЕР_2, з ознаками алкогольного сп'яніння, що підтверджується висновком Погребищенської ЦРЛ, щодо наркотичного чи іншого сп'яніння або вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.130 КУпАП.
ОСОБА_1, на неодноразові виклики в судове засідання не з'являвся, направив до суду заяву, в якій просив відкласти розгляд справи, оскільки він за станом здоров'я не може прибути в судове засідання (підтверджуючих доказів не надав).
В судовому засіданні представник правопорушника адвокат - ОСОБА_2, не заперечував проти закриття справи про адміністративне правопорушення, окрім того його довірителем не надано будь яких доказів, що хворіє.
Заслухавши адвоката - ОСОБА_2, дослідивши матеріали справи суд вважає, що ОСОБА_1 не можна притягнути до адміністративної відповідальності через закінчення передбаченого ч.2 ст.38 КУпАП тримісячного строку накладення адміністративного стягнення, а тому справа підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 38, 280, 283, 284 КУпАП, -
Постановив:
Закрити справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 130 КУпАП, у зв'язку з закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Погребищенський районний суд протягом десяти днів з часу її винесення.
Суддя