Ухвала від 17.10.2016 по справі 816/1833/16

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

17 жовтня 2016 рокум. ПолтаваСправа № 816/1833/16

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Ясиновський І.Г., перевіривши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області, Атестаційної комісії №1 Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання протиправними та скасування рішень, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати, -

ВСТАНОВИВ:

13 жовтня 2016 року ОСОБА_1 звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області, Атестаційної комісії №1 Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання протиправними та скасування рішення Атестаційної комісії № 1 Головного управління Національної поліції в Полтавській області від 23 серпня 2016 року про визнання позивача таким, що не відповідає займаній посаді та підлягає звільненню через службову невідповідність, наказу Головного управління Національної поліції в Полтавській області від 14 вересня 2016 року № 288 о/с, яким звільнено ОСОБА_1 зі служби в поліції за п.5 ч.1 ст. 11 Закону України "Про національну поліцію" (через службову невідповідність), поновлення на роботі на посаді оперуповноваженого управління (карного розшуку) Головного управління Національної поліції в Полтавській області, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Адміністративний позов відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі № 816/1833/16 за позовом ОСОБА_1 до Головного Управління Національної поліції в Полтавській області, Атестаційної комісії №1 Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про визнання протиправними та скасування рішень, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати.

Запропонувати позивачу надати власне письмове підтвердження того, що у провадженні інших судів України або органів, які у межах своєї компетенції вирішують спори, немає справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет, з тих же підстав та не має рішень інших судів та органів з такого спору.

Зобов'язати відповідачів у разі заперечення проти позову надати до суду у строк до 07 листопада 2016 року письмові заперечення на адміністративний позов та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов, у тому числі належним чином копії наказів щодо проходження позивачем публічної служби, матеріалів атестаційної справи, наказу Головного Управління Національної поліції в Полтавській області про призначення проведення атестації позивача, послужного списку позивача, письмові пояснення щодо обґрунтування висновків Атестаційної комісії №1 стосовно службової невідповідності позивача.

Справа розглядатиметься суддею одноособово.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки.

Надіслати відповідачу копію позовної заяви з доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І.Г. Ясиновський

Попередній документ
62025350
Наступний документ
62025354
Інформація про рішення:
№ рішення: 62025353
№ справи: 816/1833/16
Дата рішення: 17.10.2016
Дата публікації: 20.10.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Полтавський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з відносин публічної служби, зокрема справи щодо:; звільнення з публічної служби