Ухвала від 19.08.2016 по справі 735/875/16-а

2-а/735/26/2016р.

735/875/16-ар.

УХВАЛА

про відкриття провадження

смт. Короп 19 серпня 2016 року

Суддя Коропського районного суду Чернігівської області Корзюк Т.П.

розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Сосницького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Чернігівської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 105-106 КАС України.

При підготовці справи до розгляду були проведені наступні підготовчі дії:

прийнято рішення не проводити попереднє судове засідання

Керуючись ст.ст.107, 110 КАС України

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Сосницького об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Чернігівської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії.

Призначити відкрите судове засідання в приміщенні Коропського районного суду на „06” вересня 2016 року, о 09.00 години.

В судове засідання викликати: всіх учасників судового процесу.

Відповідачу направити копію позовної заяви та доданих до неї документів і запропонувати в строк до попереднього судового засідання надати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Корзюк Т. П.

Попередній документ
61938251
Наступний документ
61938253
Інформація про рішення:
№ рішення: 61938252
№ справи: 735/875/16-а
Дата рішення: 19.08.2016
Дата публікації: 17.10.2016
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Коропський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; управління, нагляду та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі:; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, у тому числі пенсійного страхування осіб, звіл